Renegade Xxc 1000R – це ідеальний квадроцикл для тих хто любить бути першим. Хижак, як з зовні, так і всередині. Це егоцентрист в світі квадроциклів, який не прощає помилок, але привезе вас до перемоги, якщо ви знаєте свою справу. Can-Am Renegade з мотором “1000R” у версії “Xxc” – ідеально поєднує в собі спортивний характер, високу продуктивність і керованість. Але додам від себе, що фіз. підготовка тут не завадить.

Цей агресор оснащений кращим в класі V-подібним (V-twin) двигуном Rotax, на 91 кінську силу (на моделях з 2019 року) і 976 куб.см., з системою рідинного охолодження, системою інтелектуального управління дросельною заслінкою (iTC) з різними режимами їзди, для більш точного управління газом. Спортивні, регульовані 3-и фазні амортизатори Fox 1.5 Podium RC2, у яких ви можете змінювати налаштування жорсткості і відбою за потребою. Рульова колонка це взагалі окрема тема, спортивна підвіска, коротка база і 3-и діапазонний електричний підсилювач керма (DPS) роблять його максимально точним в керуванні.

Спортивний квадроцикл Renegade Xxc 1000R створений для екстремально швидкої їзди по пересіченій місцевості. А все чому? А тому що 25-ти дюймові швидкісні шини ITP Holeshot ATR з бедлоками з алюмінію, незалежна задня торсійна підвіска з поздовжніми важелями і муфта Visco-lok, що автоматично блокує передній диференціал, супер потужний двигун в поєднанні зі спортивною підвіскою для любителів в дріфті входити в поворот. Для різних фінтів дуже важливо завжди знаходиться на правильній передачі, саме тому “Ренік” оснащений варіаторною системою (CVT) з ідеальним крутним моментом.

 

Renegade Xxc 1000R можна асоціювати з клинком з дамаської сталі, – він швидкий, точний і граціозно прекрасний!

 

Любителі азарту і перемоги, нехай прибуде з вами сила Rotax!

Відео огляд доступний за посиланням нижче ↓↓↓

#project52_vlog

Дивіться і читайте нас тут:

YouTube

Instagram

Facebook

Web-site