Гідроцикл для риболовлі Sea-Doo Fish Pro це перший і єдиний гідроцикл створений спеціально для sport fishing.
У чому ж його перевага? Та їх – маса …


Він мобільний і всюдиходен. Він як Індіана Джонс серед рибальського транспорту, пройде там, де інші не зможуть. Відкрите море, мілководдя, невеликі протоки, це не має значення, цей гідроцикл запросто доставить вас в потрібне місце. Дуже зручний для риболовлі з будь-якого положення, а ззаду для цього навіть є спеціальна платформа з швидкознімними кріпленнями LinQ. Оснащений цілою купою корисних примочок. Наприклад, холодильна сумка, в якій ви можете зберігати свій улов і до якої кріпляться ваші спінінги, або герметичний бокс для зберігання гаджета з портом для заряджання. Регулювання рульової колонки під ваш зріст або якщо того вимагає ситуація. Знімне сидіння, це дуже практично до речі, з двомісного, в два клацання, гідроцикл перетворюється в одномісний з додатковим місцем для багажу. Також є додатковий відсік об’ємом в 100 л.


Відносно корпусу … за основу взяли корпус ST3, тобто він ширше, довше і з заниженим центром ваги, що робить його стійкіше іншого будь-якого гідроцикли на ринку. Так само можна встановити Bluetooth аудіо систему і насолоджуватися тим, що відбувається під улюблені треки,

а GPS навігатор з вбудованим ехолотом перетворить вас в портативного Мобі Діка, на випадок якщо ви віддасте перевагу пасивній риболовлі, невеличке полювання за здобиччю …
Що ще можна додати … Fish Pro легше в обслуговуванні і набагато дешевше звичайного рибальського катера, не вимагає тривалої підготовки і зручний в зберіганні, транспортуванні та спуску на воду. Дуже добре підходить для сімейного відпочинку і прогулянок у відкритому морі.


Гідроцикл Fish Pro настільки універсальний що на нього можна: встановити пілон для вейка, з легкістю дозволить ловити рибу двом рибалкам, буксирувати водний атракціон – також не проблема як і катання втрьох, а відповідає за це все супернадійний атмосферний мотор ROTAX потужністю 155 к.с. І на закуску, якщо зняти друге сидіння і рибальський кофр, то на вантажній платформі можна розмістити стільки вантажу, що позаздрить будь-яка експедиція!

Ну що … як кажуть рибалки: ні хвоста ні луски вам і нехай прибуде з вами сила Rotax!

Відео огляд доступний за посиланням нижче ↓↓↓

# project52_vlog

Дивіться і читайте нас тут:

Instagram

Facebook

Web-site