Трицикл
Spyder RT-S

МАШИНА ДЛЯ ОТПУСКА Мощный двигатель, большой запас хода по топливу и целый ряд предназначенных для обеспечения комфорта функций, например роскошная регулируемая пневмоподвеска, всевозможные удобства для пассажиров, а также высокотехнологичное осветительное принадлежности.

от 24 000 €
  27 700 €
 Добавить к сравнению
Вся представленная на сайте информация, касающаяся стоимости товара, носит информационный характер и ни при каких условиях не является публичной офертой, определяемой положениями (ст. ст. 633, 641, 642 и гл.63 Гражданского кодекса Украины). Точную информацию о стоимости товара, и его комплектацию Вы сможете получить от менеджера по электронной почте или по телефону. Оплата в гривнах по коммерческому курсу на день оплаты.

ЗАДНЯ ПНЕВМОПІДВІСКА

БЕЗКОМПРОМІСНИЙ КОМФОРТ

Високоякісні пневмоамортизатори SACHS є автоматично регульованими, оптимізуючи роботу підвіски в залежності від ваги водія, пасажира та багажу, що перевозиться; до того ж, Ви можете додатково підстроїти підвіску відповідно до Ваших особистих потреб безпосередньо під час руху за допомогою регулятора на консолі транспортного засобу.

ХАРАКТЕРИСТИКИ ДЛЯ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ КОМФОРТУ ДЛЯ ПАСАЖИРІВ

«БАЛУВАНИЙ ПАРТНЕР»

Y-подібна конструкція рами додає впевненості під час їзди, а ергономічна спинка сидіння, регульовані підніжки, ручки з підігрівом й індивідуальний регулятор гучності аудіосистеми дозволять Вашим пасажирам відчувати себе справжнісінькими джентльменами-сибаритами впродовж сповнених пригодами дальніх подорожей.

ЕЛЕМЕНТИ ДИЗАЙНУ

ВІДТІНКИ СТИЛЮ

Яскраву зовнішність цього унікального родстеру підкреслюють низькопрофільні шини, які дбайливо «обіймають» 12-спицеві колісні диски з матовим покриттям кольору «чорна сажа» (carbon black), а також передні крила преміум-класу з вмонтованими світлодіодними стрічками. До того ж, модель Spyder RT-S має низку вставок у кольорі «матовий хром» (Satin Chrome), що надає їй додатковий відтінок розкоші і сили одночасно.

ПІДНІЖКИ ВОДІЯ

ЗМІНЮЙТЕ СВОЮ ПОЗИЦІЮ, ЯК ЗАБАЖАЄТЕ

Підніжки водія мають спеціальну конструкцію, що забезпечує амортизацію вібрації та дозволяє змінювати позицію ступнів майже безкінечно, що є неоцінимою особливістю під час тривалих поїздок, адже дозволяє суттєво зменшити втому ніг.

ПЕРЕДНЄ БАГАЖНЕ ВІДДІЛЕННЯ ПРЕМІУМ-КЛАСУ

ОСВІТЛЕНЕ І ЗАХИЩЕНЕ

Підсвітка та повстяна внутрішня вставка стали чудовим завершальним штрихом у формуванні образу фірмового переднього багажного відділення Spyder…досконалість у деталях…

ЛЮКСОВІ ХАРАКТЕРИСТИКИ МОДЕЛЕЙ RT

ЗМІНЮЙТЕСЬ ВІДПОВІДНО ДО ПОГОДИ

Активуйте круїз-контроль, розслабтесь і насолоджуйтесь пейзажами. Ручки руля з підігрівом збережуть Ваші руки в теплі, а регульоване по висоті вітрове скло з електроприводом дозволить швидко реагувати на змінювані погодні умови.

АУДІОСИСТЕМА

РОЗВАГИ У ДОРОЗІ

Ваші улюблені мелодії стануть найкращим супутником у дорозі. Ця аудіосистема на 4 динаміки має функцію АМ/ЧМ-радіо і роз’єм для підключення пристроїв типу iPod. Плюс, передбачено індивідуальний регулятор гучності звуку для пасажира.

Спецификации

Двигун 1330 ACE
Трансмісія Полуавтоматична
Місткість багажних відділень 155 л
Цвет
W Ширина 157 см
L Длина 267 см
H Высота 151 см
SH Высота сидения 77 см
WB Колесная база 171.4 см
GC Клиренс 12 см
W Ширина 157 см
L Длина 267 см
H Высота 151 см
SH Высота сидения 77 см
WB Колесная база 171.4 см
GC Клиренс 12 см
Двигун
Підвіска
Гальма
Шини / колісні диски
Розміри
Характерні властивості
Гарантия

Аксессуары

Пропонуємо чудові аксесуари та приладдя для родстерів Spyder RT-S

РЕГУЛЬОВАНІ БОКОВІ ВІТРОВІДБИВАЧІ

Дозволяють регулювати потік повітря, що обдуває пасажира та водія.

РУЛЬ З ТРИОСНИМ РЕГУЛЮВАННЯМ ПОЛОЖЕННЯ РУКОЯТОК

Ультрасучасний інноваційний регульований руль, що дозволяє зменшити втому і забезпечує комфортну їзду для всіх водіїв.

РЕГУЛЬОВАНА СПИНКА СИДІННЯ ВОДІЯ

Підвищує рівень комфорту під час тривалих і дальніх подорожей. Складається вперед для зручнішого доступу до пасажирського сидіння.