Трицикл
RYKER RALLY EDITION

Съезжайте с брусчатки и разгоняйте его на еще больших игровых площадках

от 13 250 €
 
 Добавить к сравнению
Вся представленная на сайте информация, касающаяся стоимости товара, носит информационный характер и ни при каких условиях не является публичной офертой, определяемой положениями (ст. ст. 633, 641, 642 и гл.63 Гражданского кодекса Украины). Точную информацию о стоимости товара, и его комплектацию Вы сможете получить от менеджера по электронной почте или по телефону. Оплата в гривнах по коммерческому курсу на день оплаты.

CAN-AM RYKER: ХВАТИТ О НЕМ только мечтать, НАЧНИТЕ УЖЕ ИМ УПРАВЛЯТЬ

ПРОДОЛЖАЙТЕ трепетать от восторга

За рулем Can-Am Ryker ваши возможности безграничны. И мы говорим не просто обо всех дорогах, которые ждут вас; существует бесконечное количество способов настроить ваше транспортное средство для встречи с любыми приключениями на пути. Поэтому хорошо подготовьтесь и отправляйтесь в путь!

ЩЕ БІЛЬШЕ СПОСОБІВ ПЕРСОНАЛІЗАЦІЇ

ОГЛЯД АКСЕСУАРІВ МОДЕЛІ RYKER 2021 РОКУ

Дивіться, насолоджуйтеся й дізнавайтеся більше, коли наші експерти з продукції знайомитимуть вас із новими аксесуарами моделі Can-Am Ryker 2021 року і демонструватимуть як додати ще більше стилю й захисту вашому транспортному засобу.

СТВОРЕНИЙ ДЛЯ ЗАДОВОЛЕННЯ

На Can-Am Ryker кожна поїздка – це захоплююча поїздка. Завдяки низькому розташуванню сидіння ви почуватиметеся одним цілим з дорогою, щоб справлятися з крутими поворотами, долати віражі й кидати виклик усім обмеженням.

ЛЕГКА ЇЗДА

Кожен заслуговує на їзду, унікальну в своєму роді . Ось чому Can-Am Ryker оснащений трансмісією, яка забезпечує інтуїтивне керування, без необхідності перемикання передач. Крім того, система стійкості транспортного засобу (VSS) гарантує, що ви завжди будете триматися обраного курсу, почуваючись господарем на будь-якій дорозі.

ЗРОБІТЬ ЙОГО ВІДОБРАЖЕННЯМ СВОГО ВЛАСНОГО СТИЛЮ

Виїздіть на дорогу в ефектному стилі. У своєму власному стилі. Завдяки налаштуванням, які не потребують використання спеціальних інструментів, ви можете змінити свою посадку за секунди. Щойно опинившись удома, ви можете обрати новий колір для своєї наступної подорожі, замінивши одну панель іншою, та додати або зняти якісь аксесуари, щоб зовнішній вигляд вашого транспортного засобу пасував до вашого вбрання.

Двигуни Rotax 600 та 900 ACE

ПРОСТО ОДЕРЖИМІ. АБСОЛЮТНО ДОСТУПНІ.

Зоряна репутація двигуна Rotax за його високі експлуатаційні характеристики, чудовий пробіг та абсолютну надійність, перевірену роками, робить його єдиним вибором для лінійки Can-Am Ryker, створеної для активного відпочинку. 2-циліндровий Rotax 600 ACE – це найкращі доступні характеристики, тоді як 3-циліндровий Rotax 900 ACE – стандартний вибір для тих, хто жадає потужності та яскравих емоцій.

АНТИБЛОКУВАЛЬНА ГАЛЬМІВНА СИСТЕМА, АНТИБУКСУВАЛЬНА СИСТЕМА ТА СИСТЕМА КОНТРОЛЮ КУРСОВОЇ СТІЙКОСТІ

НА СТАРТ. УВАГА. РУШ.

Захоплююча їзда повинна залишатися безпечною, саме тому у партнерстві з компанією BOSCH† ми розробили для Can-Am Ryker систему контролю стійкості. Ця інноваційна технічна розробка бездоганно поєднує в собі ефекти та переваги антиблокувальної гальмівної системи, антибуксувальної системи і системи контролю курсової стійкості для більш безпечної та впевненої їзди.

ПЕРЕМИКАННЯ ПЕРЕДАЧ БЕЗ ЗУСИЛЬ

ДОДАЙТЕ ГАЗУ – І ВПЕРЕД

Автоматична коробка передач триколісного Can-Am Ryker забезпечує безперешкодне перемикання передач, зберігаючи ідеальний баланс технічних характеристик транспортного засобу та економії палива, дозволяючи вам не відволікатися від дороги та пригод попереду.

РЕГУЛЮВАННЯ БЕЗ ІНСТРУМЕНТІВ

ЗАДУМАНИЙ ДЛЯ РОЗВАГ

Двох однакових Can-Am Ryker не існує, тому ми включили в його конструкцію такі інноваційні регульовані ергономічні елементи як підніжки та педаль гальма, які ви можете розташувати відповідно до свого зросту, а також кермо спеціальної конструкції, яке відповідає вашим розмірам. Таким чином ви адаптуєте свій транспортний засіб під власний стиль і манеру їзди. Це перша в галузі можливість швидкого і простого регулювання без інструментів, яке допомагає персоналізувати вашу забаву.

ЧИСТИЙ СЛІД

ВІДПОВІДАЛЬНА ЇЗДА

Зі зменшеною вагою завдяки мінімальній кількості деталей, виготовлених з міцних матеріалів, що підлягають вторинній переробці, кожен Can-Am Ryker спроектований таким чином, щоб бути екологічно чистим, тому ви отримаєте більш доступний за ціною транспортний засіб відмінної якості, який залишає за собою чистий слід.

ЕКСПЛУАТАЦІЯ БЕЗ ТЕХНІЧНОГО ОБСЛУГОВУВАННЯ

НАСНАГА ДО РОБОТИ

Can-Am Ryker оснащений міцним, надійним в експлуатації карданним валом, розробленим за технологією, яка забезпечує максимальну плавність ходу транспортного засобу, не потребуючи технічного обслуговування. Коригування та вирівнювання залишилися в минулому, попереду лише пригоди.

Спецификации

Двигун Двигун Rotax® 900 см3
Трансмісія Автоматична коробка передач (БКП) із функцією заднього ходу
Підвіска Передня: Газові амортизатори KYB з регулюванням попереднього натягу /162 мм, Задня: газовий амортизатор KYB 40 мм з виносним резервуаром, 4-позиційним регулюванням стиску, регулюванням демпфування й попереднього натягу / 175 мм
Місткість багажних відділень Речовий ящик з роз’ємом USB, 7 л
Режими їзди Економічний, спортивний і режим ралі
Цвет
W Ширина 1509 мм
L Длина 2352 мм
H Высота 1062 мм
SH Высота сидения 615 мм
WB Колесная база 1709 мм
GC Клиренс 112 мм
W Ширина 1509 мм
L Длина 2352 мм
H Высота 1062 мм
SH Высота сидения 615 мм
WB Колесная база 1709 мм
GC Клиренс 112 мм
Двигун
Трансмісія
Ходова частина
Місткість
Розміри
Приладова панель
Безпека та надійність
Гарантія
Інші характеристики

Аксессуары

Получайте больше от каждой поездки. Найди идеальные аксессуары для своего транспортного средства!

ОНЛАЙН КАТАЛОГ