Мотовездеход
MAVERICK X rs TURBO RR

За его рулем вы всегда будете впереди, ведь располагаете 195 лошадиными силами и дифференциалом Smart-Lok с режимом Trail Active

от 31 000 €
 
 Добавить к сравнению
Вся представленная на сайте информация, касающаяся стоимости товара, носит информационный характер и ни при каких условиях не является публичной офертой, определяемой положениями (ст. ст. 633, 641, 642 и гл.63 Гражданского кодекса Украины). Точную информацию о стоимости товара, и его комплектацию Вы сможете получить от менеджера по электронной почте или по телефону. Оплата в гривнах по коммерческому курсу на день оплаты.

ВІН ПРИВОДИВ НАС ДО ПЕРЕМОГ У ДАКАРІ 3 РОКИ ПОСПІЛЬ. ТЕПЕР ВАША ЧЕРГА БУТИ ПОПЕРЕДУ.

ПОТУЖНИЙ ФОРВАРД

Два або чотири сидіння. Три двигуни з турбонаддувом на вибір: 12, 172 і 195 к.с. Десять моделей, орієнтованих на зручність водія. 300 предметів допоміжного обладнання й аксесуарів.

ВАШ MAVERICK X3 ЧЕКАЄ НА ВАС

ВАЖКИЙ ВИБІР

Два або чотири сидіння, по піску, грязі, камінню та по трасі – ми створили Maverick X3 для будь-якого типу місцевості і для будь-якої погоди.

ПЕРЕВІРЕНА НАДІЙНІСТЬ І МІЦНІСТЬ

СТВОРЕНИЙ, ЩОБ ФІНІШУВАТИ

Світ жорстокий, але ми впораємось. Перемагаючи і ставлячи нові рекорди, долаючи тисячі кілометрів бездоріжжя, наша спільнота водіїв мотовсюдиходів щодня доводить, наскільки Maverick X3 випереджає свій час.

ВІН – ПРИКЛАД СПРАВЖНЬОГО ЛІДЕРА

ОДНЕ ШВИДКІСНЕ СІМЕЙСТВО

Будь-хто може якось вирішити проїхатися разок бездоріжжям. Натомість знову і знову, кожні вихідні сімейство мотовсюдиходів Maverick X3 пише нову главу позашляхових пригод для тих, хто наважується жити життям мандрівника. Ви один з нас?

195-СИЛЬНИЙ ДВИГУН ROTAX RR

ЛІДЕР СЕРЕД ТРИЦИЛІНДРОВИХ ДВИГУНІВ

Найпотужніший двигун для мотовсюдиходів, вже відомий своєю максимальною надійністю та найкращими характеристиками. Удосконалені поршні, більший за розміром турбонагнітач та збільшена охолоджуюча здатність виведуть вас у лідери в будь-яких перегонах.

ТЕХНОЛОГІЯ SMART-LOK – ДЛЯ ВАС

ТЕХНОЛОГІЯ, ЯКА МАЄ ЗНАЧЕННЯ

Smart-Lok – це найдосконаліший передній диференціал для позашляхової їзди, крапка. Він повністю блокується «на льоту» і має чотири автоматичних режими з електронним керуванням, які завжди забезпечують максимальне зчеплення в будь-яких умовах.

ПІДВІСКА НА А-ПОДІБНИХ ВАЖЕЛЯХ ДУГОПОДІБНОЇ КОНСТРУКЦІЇ

ІННОВАЦІЙНА КОНФІГУРАЦІЯ ПІДВІСКИ

Міцність тепер входить у стандартну комплектацію: моделі Maverick X3 X rc та x mr отримують повністю регульовану підвіску на А-подібних важелях дугоподібної конструкції, розроблену для посилення міцності, покращення комфорту під час їзди, стійкості та збільшення дорожнього просвіту до 40,6 см на моделях Turbo RR.

НОВЕ МАГНЕТО НА 850 ВТ

УДОСКОНАЛЕНИЙ ВИСОКОПОТУЖНИЙ ЕЛЕКТРОМАГНІТНИЙ ГЕНЕРАТОР

Потужність, яка вам потрібна, скрізь, де вона вам потрібна. Ми додали магнето потужністю 850 Вт для задоволення електричних потреб як нових мотовсюдиходів Can-Am, так і їх післяпродажних удосконалень, таких як аудіообладнання, допоміжне освітлення, додаткове приладдя потужністю 12 В, лебідка тощо.

* Комплектації Turbo і Turbo R оснащені магнето потужністю 650 Вт.

ПЕРЕГОНОВІ АМОРТИЗАТОРИ FOX

НОВИЙ РІВЕНЬ КЕРОВАНОСТІ

Підвіска, розроблена у партнерстві з найкращим виробником амортизаторів: щоб досягти принципово нових характеристик, ми працювали разом з компанією FOX над розробкою абсолютно нової напівактивної підвіски Smart-Shox, яку тепер має Maverick X3. Кожен Maverick X3 приречений на успіх завдяки регульованим перегоновим амортизаторам FOX – FOX† 2.5 або FOX† 3.0 PODIUM RC2 † з виносним резервуаром і перепускним клапаном та двошвидкісним регулюванням стиску і відбою.

4,5/7,6-ДЮЙМОВИЙ ДИСПЛЕЙ З КЛАВІАТУРОЮ

ПО-СПРАВЖНЬОМУ КОРИСНІ ДИСПЛЕЇ

Все, що потрібно тримати під контролем для ідеальної їзди. Цифрові дисплеї діагоналлю 4,5 та 7,6 дюймів читаються в будь-яких умовах, а інформація про транспортний засіб та елементи керування – на кінчиках ваших пальців.

КОЛІСНІ ДИСКИ Й ШИНИ З ВИСОКИМИ ЕКСПЛУАТАЦІЙНИМИ ХАРАКТЕРИСТИКАМИ

ЯКІСНІ КОЛІСНІ ДИСКИ Й ШИНИ

Оснащений для того, щоб пройти відстань і досягти максимуму, де завгодно, в яких завгодно умовах. Maverick X3 у будь-якій комплектації має унікальний комплект шин – від 32-дюймових Maxxis† Liberty 2.0 на моделях X rc Turbo RR до готових до грязі ITP Cryptid на лінійці X mr.

КАБІНА І СИДІННЯ ERGO-LOK

ВНУТРІШНІЙ ПРОСТІР, ОРІЄНТОВАНИЙ НА КОМФОРТ

Ласкаво просимо до вашого офісу. Все там, де повинно бути, навіть коли ви на межі. Ця кабіна розроблена для забезпечення комфорту протягом усього дня – зручно розміщені органи керування та ковшоподібні сидіння, регульовані в чотирьох напрямках, з 4-точковими пасками безпеки.

НОВИНКА: МАЛОШУМНА СИСТЕМА ВПУСКУ ВАРІАТОРА

БЕЗСТУПІНЧАСТА ТРАНСМІСІЯ

Для майже миттєвої реакції та впевненої прохідності по будь-якій місцевості Maverick X3 оснащений новітньою технологією – системою швидкого реагування X (QRS-X) варіатора, яка забезпечує подачу потужного потоку повітря для такої їзди, як на жодному іншому мотовсюдиході. Новинка 2021 року: удосконалений повітрозабірник варіатора з акустичною обробкою для ще більшої досконалості.

НОВА ПІДВІСКА SMART-SHOX *

У ПАРТНЕРСТВІ З КОМПАНІЄЮ FOX СТВОРЕНО ПЕРШУ В ГАЛУЗІ ПОВНІСТЮ САМОРЕГУЛЬОВАНУ ПІДВІСКУ.

* На деяких моделях

 

Спецификации

Диференціал Блоковний передній диференціал, оснащений ексклюзивною технологією Smart-Lok. Режими: 4WD TRAIL ACTIV (агресивна їзда позашляховими трасами на повному приводі) / 4WD TRAIL(їзда позашляховими трасами на повному приводі) / двоколісний привід / повний привід
Амортизатори Передні: FOX 2.5 PODIUM RC2 Piggyback / Задні: FOX 3.0 PODIUM RC2 Piggyback
Підвіска Передня: двійний A-подібний важіль, як у перегонових вантажівок, зі стабілізатором поперечної стійкості / Задня: 4-важільна торсіонна підвіска на поздовжніх торсіонах (ТТХ) зі стабілізатором поперечної стійкості
Захист Вбудований передній бампер, двері на чверть прорізу, повний дах, 4-точкові паски безпеки з наплічниками, посилений повний захист днища з високомолекулярного поліетилену
Конструктивні особливості Приладова панель із дисплеєм 7,6 дюймів завширшки і клавіатурою, новий магнітоелектричний генератор потужністю 850 Вт, фірмові графічні прикраси / сидіння конфігурації X, фірмові світлодіоди, задній буксирний гак
Цвет
W Ширина 184,7 см
L Длина 335,3 см
H Высота 174 см
WB Колесная база 259,1 см
GC Клиренс 40,6 см
W Ширина 184,7 см
L Длина 335,3 см
H Высота 174 см
WB Колесная база 259,1 см
GC Клиренс 40,6 см
Двигун
Підвіски
Шини / Колісні диски
Гальма
Розміри / Місткість
Характерні особливості
Гарантія

Аксессуары

Получайте больше от каждой поездки. Найди идеальные аксессуары для своего транспортного средства!

ОНЛАЙН КАТАЛОГ