Трицикл
Spyder RT-S

МАШИНА ДЛЯ ВІДПУСТКИ! Потужний двигун, великий запас ходу по паливу й ціла низка призначених для забезпечення комфорту функцій, як-от розкішна регульована пневмопідвіска, всілякі зручності для пасажирів, а також високотехнологічне освітлювальне приладдя.

від 24 000 €
  27 700 €
 Додати до порівняння
Вся представлена на сайті інформація, що стосується вартості товару, носить інформаційний характер і ні за яких умов не є публічною офертою, яка визначається положеннями (ст. Ст. 633, 641, 642 і гл.63 Цивільного кодексу України). Точну інформацію про вартість товару, та його комплектацію Ви зможете отримати від менеджера любого Офіційного BRP-центра (дилера) по електронній пошті або по телефону. Оплата в гривнях за комерційним курсом на день оплати.

ЗАДНЯ ПНЕВМОПІДВІСКА

БЕЗКОМПРОМІСНИЙ КОМФОРТ

Високоякісні пневмоамортизатори SACHS є автоматично регульованими, оптимізуючи роботу підвіски в залежності від ваги водія, пасажира та багажу, що перевозиться; до того ж, Ви можете додатково підстроїти підвіску відповідно до Ваших особистих потреб безпосередньо під час руху за допомогою регулятора на консолі транспортного засобу.

ХАРАКТЕРИСТИКИ ДЛЯ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ КОМФОРТУ ДЛЯ ПАСАЖИРІВ

«БАЛУВАНИЙ ПАРТНЕР»

Y-подібна конструкція рами додає впевненості під час їзди, а ергономічна спинка сидіння, регульовані підніжки, ручки з підігрівом й індивідуальний регулятор гучності аудіосистеми дозволять Вашим пасажирам відчувати себе справжнісінькими джентльменами-сибаритами впродовж сповнених пригодами дальніх подорожей.

ЕЛЕМЕНТИ ДИЗАЙНУ

ВІДТІНКИ СТИЛЮ

Яскраву зовнішність цього унікального родстеру підкреслюють низькопрофільні шини, які дбайливо «обіймають» 12-спицеві колісні диски з матовим покриттям кольору «чорна сажа» (carbon black), а також передні крила преміум-класу з вмонтованими світлодіодними стрічками. До того ж, модель Spyder RT-S має низку вставок у кольорі «матовий хром» (Satin Chrome), що надає їй додатковий відтінок розкоші і сили одночасно.

ПІДНІЖКИ ВОДІЯ

ЗМІНЮЙТЕ СВОЮ ПОЗИЦІЮ, ЯК ЗАБАЖАЄТЕ

Підніжки водія мають спеціальну конструкцію, що забезпечує амортизацію вібрації та дозволяє змінювати позицію ступнів майже безкінечно, що є неоцінимою особливістю під час тривалих поїздок, адже дозволяє суттєво зменшити втому ніг.

ПЕРЕДНЄ БАГАЖНЕ ВІДДІЛЕННЯ ПРЕМІУМ-КЛАСУ

ОСВІТЛЕНЕ І ЗАХИЩЕНЕ

Підсвітка та повстяна внутрішня вставка стали чудовим завершальним штрихом у формуванні образу фірмового переднього багажного відділення Spyder…досконалість у деталях…

ЛЮКСОВІ ХАРАКТЕРИСТИКИ МОДЕЛЕЙ RT

ЗМІНЮЙТЕСЬ ВІДПОВІДНО ДО ПОГОДИ

Активуйте круїз-контроль, розслабтесь і насолоджуйтесь пейзажами. Ручки руля з підігрівом збережуть Ваші руки в теплі, а регульоване по висоті вітрове скло з електроприводом дозволить швидко реагувати на змінювані погодні умови.

АУДІОСИСТЕМА

РОЗВАГИ У ДОРОЗІ

Ваші улюблені мелодії стануть найкращим супутником у дорозі. Ця аудіосистема на 4 динаміки має функцію АМ/ЧМ-радіо і роз’єм для підключення пристроїв типу iPod. Плюс, передбачено індивідуальний регулятор гучності звуку для пасажира.

Специфікації

Двигун 1330 ACE
Трансмісія Полуавтоматична
Місткість багажних відділень 155 л
Колір
W Ширина 157 см
L Довжина 267 см
H Висота 151 см
SH Висота сидіння 77 см
WB Колісна база 171.4 см
GC Кліренс 11 см
W Ширина 157 см
L Довжина 267 см
H Висота 151 см
SH Висота сидіння 77 см
WB Колісна база 171.4 см
GC Кліренс 11 см
Двигун
Підвіска
Гальма
Шини / колісні диски
Розміри
Характерні властивості
Гарантія

Аксесуари

Пропонуємо чудові аксесуари та приладдя для родстерів Spyder RT-S

РЕГУЛЬОВАНІ БОКОВІ ВІТРОВІДБИВАЧІ

Дозволяють регулювати потік повітря, що обдуває пасажира та водія.

РУЛЬ З ТРИОСНИМ РЕГУЛЮВАННЯМ ПОЛОЖЕННЯ РУКОЯТОК

Ультрасучасний інноваційний регульований руль, що дозволяє зменшити втому і забезпечує комфортну їзду для всіх водіїв.

РЕГУЛЬОВАНА СПИНКА СИДІННЯ ВОДІЯ

Підвищує рівень комфорту під час тривалих і дальніх подорожей. Складається вперед для зручнішого доступу до пасажирського сидіння.