Трицикл
SPYDER RT LIMITED

Трицикл
SPYDER RT LIMITED

Отримайте задоволення від комфорту дальньої поїздки в розкоші, яка відповідає вашому стилю. Spyder RT Limited з підтримкою додатків для смартфону, зручним сидінням та багатьма іншими функціями, призначеними для забезпечення найкращих вражень від подорожі.

від 27 000 €
  30 350 €
 Додати до порівняння
Вся представлена на сайті інформація, що стосується вартості товару, носить інформаційний характер і ні за яких умов не є публічною офертою, яка визначається положеннями (ст. Ст. 633, 641, 642 і гл.63 Цивільного кодексу України). Точну інформацію про вартість товару Ви зможете отримати від менеджера по електронній пошті або по телефону. Оплата в гривнях за комерційним курсом на день оплати.

Інформаційно-розважальна система

Залишайтеся на зв’язку під час подорожей

Отримайте більше приємних вражень від їзди завдяки цифровій приладовій панелі з великим панорамним кольоровим рідкокристалічним (LCD) дисплеєм 7,8 дюймів завширшки з системою BRP Connect, яка забезпечує інтеграцію оптимізованих для електронної системи транспортного засобу додатків для смартфонів. Дізнавайтеся про належні напрямки їзди, отримуйте відомості про погоду, діліться своїми враженнями з іншими членами спільноти водіїв та в соцмережах і прослуховуйте улюблені музичні композиції з аудіосистемою BRP преміум-класу на 6 динаміків. До того ж усі ці технології знаходяться в безпосередньому доступі, тобто ними можна легко керувати, не відриваючи рук від керма, за допомогою нового зручного маніпулятора.

Стилістичне виконання

Продемонструйте справжні кольори своєї душі

«Темний» (Dark) і «хромований» (Chrome) варіанти оздоблення: класика або сучасність…обирайте варіант оздоблення, який найкраще відповідає вашому власному стилю та смаку.

Місткість багажних відділень

Беріть із собою все необхідне

Тримайте свої речі цілими та неушкодженими з фірмовими запирними водонепроникними переднім, боковими і заднім багажними відділеннями та речовим боксом загальною місткістю 155 л.

Комфортна їзда

Завжди подорожуйте першим класом

Отримуйте найкращий досвід туристичної їзди, маючи в своєму розпорядженні надзвичайно комфортабельне турингове сидіння, регульоване вітрове скло, висоту якого можна змінювати відповідно до погодних умов, систему круїз-контролю, що дозволяє просто відкинутись на спинку сидіння і милуватися оточуючими ландшафтами, й задню пневмопідвіску з автоматичним регулюванням постави для забезпечення максимальної якості їзди.

Відкалібрований для їзди з причепом

Для подорожей на далекі відстані

Цей транспортний засіб відкалібровано для їзди з причепом Can-Am Freedom (вантажомісткістю 566 л), що дозволяє взяти з собою все необхідне для далекої подорожі. До комплектації причепа входить модуль швидкого підключення, який до функцій Системи курсової стійкості (VSS) додає режим їзди з причепом, забезпечуючи однакову впевненість під час їзди з причепом або без такого.

Специфікації

Двигун ROTAX 1330 ACE
Трансмісія Напівавтоматична
Багажники 155 л
Колір
W Ширина 1572 мм
L Довжина 2667 мм
H Висота 1510 мм
SH Висота сидіння 772 мм
GC Кліренс 115 мм
W Ширина 1572 мм
L Довжина 2667 мм
H Висота 1510 мм
SH Висота сидіння 772 мм
GC Кліренс 115 мм
Двигун
Трансмісія
Ходова частина
Місткість
Розміри
Приладова панель
Безпека та надійність
Інші характеристики
Гарантія

Аксесуари

Отримайте відмінні аксесуари для SPYDER RT LIMITED

ОНЛАЙН КАТАЛОГ