Снігохід
EXPEDITION SE 900 ACE Turbo

Снігохід
EXPEDITION SE 900 ACE Turbo

Expedition SE 2021 модельного року - це снігохід, у якому розкішний комфорт і висока прохідність поєднуються на "молекулярному рівні"! Побудований на платформі 4-го покоління REV Gen4, він має купу конструктивних особливостей, які забезпечують зручність, і не меншу кількість компонентів, орієнтованих на виконання робіт. Пропонуємо вам надзвичайно здатні сані, як на трасі, так і поза нею.

від 20 150 €
 
EXPEDITION SE 900 ACE Turbo 20 150 €
 Додати до порівняння
Вся представлена на сайті інформація, що стосується вартості товару, носить інформаційний характер і ні за яких умов не є публічною офертою, яка визначається положеннями (ст. Ст. 633, 641, 642 і гл.63 Цивільного кодексу України). Точну інформацію про вартість товару, та його комплектацію Ви зможете отримати від менеджера любого Офіційного BRP-центра (дилера) по електронній пошті або по телефону. Оплата в гривнях за комерційним курсом на день оплати.

ПЛАТФОРМА REV Gen4

НАСТУПНЕ ПОКОЛІННЯ ЛЕГЕНДИ

Легка, міцна і довговічна, створена для гусениці 51 см завширшки для найвищої прохідності та найкращого зчеплення, при цьому забезпечує точну керованість і всі переваги кабіни відкритої конструкції. Максимальна функціональність як на трасі, так і в позашляхових умовах експлуатації.

БАГАЖНИЙ КОРОБ ІЗ СИСТЕМОЮ ШВИДКОГО КРІПЛЕННЯ LINQ

ЩЕ БІЛЬШЕ МІСЦЯ ДЛЯ РЕЧЕЙ

135 літрів водонепроникного простору для зберігання вантажу, що запирається на замок. Є тримачі для сокири і пилки, а ще точки кріплення для еластичних ременів і дві 16-дюймових ніші на кришці для кріплення великорозмірного допоміжного приладдя з системою швидкого кріплення LinQ.

БАГАЖНИК MULTI-LINQ

ВІЗЬМІТЬ ІЗ СОБОЮ ВСЕ

Цей багажник, на якому можна кріпити обладнання з системою швидкого кріплення LinQ від 40,5 см до 51 см завширшки, дає можливість перевозити різноманітне допоміжне приладдя. Численні конфігурації дозволяють брати з собою до 56,7 кг вантажу.

ЗАДНЯ ПІДВІСКА SC-5U

СПОРТИВНО-УТИЛІТАРНА УНІВЕРСАЛЬНІСТЬ

Наша спортивно-утилітарна підвіска покращує якість їзди як по трасі, так і по пухкому снігу. Шарнірно-з’єднана рейка збільшує силу зчеплення в глибокому снігу на задньому ходу або блокується під час буксирування.

ПНЕВМАТИЧНА ПІДВІСКА

ЇЗДИМО НА ПОВІТРІ

Водій вибирає одне з п’яти налаштувань попереднього натягу задньої пневматичної підвіски – під час руху – простим натисканням на кулісний перемикач на кермі. Широкий діапазон регулювання для підлаштування їзди відповідно до навантаження або стану траси.

ДВИГУН ROTAX 900 ACE TURBO

ПОТУЖНІСТЬ, НОВИЙ СТУПІНЬ ДОСКОНАЛОСТІ

150-сильний* двигун Rotax 900 ACE Turbo забезпечує миттєве прискорення, щойно ви додаєте газу. Завдяки вбудованому турбонагнітачу, спеціально розробленому для двигуна 900 ACE, водії отримують технологію, яку вони люблять, разом з надійною, потужною роботою двигуна, якої вони вимагають, в одній удосконаленій комплектації. Як і базовий 900 ACE, цей двигун з турбонаддувом також оснащений системою інтелектуального керування дросельною заслінкою з електричним приводом (iTC), трьома режимами їзди (спортивний, стандартним, економічний) та важелем дросельної заслінки, що керується великим або іншими пальцями.

*Потужність двигуна було виміряно на динамометричному стенді в оптимальних умовах експлуатації.

ТРАНСМІСІЯ З ЛЕГКИМ ПЕРЕМИКАННЯМ ПЕРЕДАЧ

ГОТОВИЙ ДО БУКСИРУВАННЯ

Коробка передач з легким перемиканням передач з різними передатними числами ідеально підходить для буксирування важких вантажів завдяки своєму високому спротиву навантаження. Оптимальне змащування забезпечує високу надійність і безшумну роботу. Схема перемикання передач «підвищувальна-знижувальна-нейтральна» з кнопкою ввімкнення заднього ходу є зручною в користуванні.

Специфікації

Платформа REV GEN4
Двигун ROTAX 900 ACE Турбо
Підвіска Передня: RAS 3 / Задня: пневматична SC-5U
Колір
W Ширина 1240 мм
L Довжина 3256 мм
H Висота 1513 мм
W Ширина 1240 мм
L Довжина 3256 мм
H Висота 1513 мм
Двигун
Трансмісія
Розміри
Підвіска
Характерні властивості

Аксесуари

Отримуй більше від кожної поїздки. Знайди ідеальні аксесуари для свого транспортного засобу!

ОНЛАЙН КАТАЛОГ