Мотовсюдихід
TRAXTER PRO DPS HD10

ВІДМІННА ПЛАТФОРМА. Найкращий у світі Can-Am з кузовом 180 x 138 x 25 см та крутним моментом, який не поступається жодному іншому на бездоріжжі. На роботі, фермі, ранчо, в мисливських поїздках та в розважальних прогулянках, Traxter PRO створений для того, щоб розширити можливості мотовсюдихода.

від 21 000 €
 
 Додати до порівняння
Вся представлена на сайті інформація, що стосується вартості товару, носить інформаційний характер і ні за яких умов не є публічною офертою, яка визначається положеннями (ст. Ст. 633, 641, 642 і гл.63 Цивільного кодексу України). Точну інформацію про вартість товару, та його комплектацію Ви зможете отримати від менеджера любого Офіційного BRP-центра (дилера) по електронній пошті або по телефону. Оплата в гривнях за комерційним курсом на день оплати.

ВІДМІННА РОБОЧА ПЛАТФОРМА ТУТ – УСПІХ НА ВАШІЙ СТОРОНІ, ЯК БИ ВАЖКО НЕ БУЛО.

ЗВИКЛИЙ ДО ТОГО, ЩОБ ІТИ ДО КІНЦЯ

Розклад? Список справ? Робочий час? Traxter просто працює. День закінчується, коли скажете ви, тож скористайтеся всіма можливостями мотовсюдихода, створеного для вирішення будь-яких завдань, долання будь-яких перешкод та підлаштування під будь-якого водія – від досвідченого до початківця. Кожен Traxter готовий це зробити.

НАЙБІЛЬШИЙ У ГАЛУЗІ ВАНТАЖНИЙ ПРОСТІР ЗАВДЯКИ КУЗОВУ 137 Х 183 СМ, І КРУТНИЙ МОМЕНТ, ЩОБ ДІЯТИ З РОЗМАХОМ

МАЙСТЕР СПРАВЛЯТИСЯ З ЗАВДАННЯМИ

Всі необхідні вам інструменти вже тут: ексклюзивні знімні бокові борти кузова Traxter PRO і вдвічі більше місця для вантажу ніж у стандартного Traxter. Працює швидше, розумніше та важче, ніж ви собі уявляєте. Найкраще в галузі корисне навантаження та найбільший вантажний простір. Також користуйтеся підйомним механізмом кузова з гідравлічним приводом, що входить у стандартну комплектацію моделей PRO XT та 6×6 XT.

ОТРИМАЙТЕ НОВИЙ Traxter ЗА ЦІНОЮ, ЯКА ВАС ПРИЄМНО ЗДИВУЄ

ХІТ СЕЗОНУ

У вас є робота, яку треба робити, – у нас є рішення. Придбайте мотовсюдихід Can-Am Traxter, створений для фермерського господарства, полювання, досліджень або просто для виконання домашніх справ і отримайте ще більше за ту саму вартість. Ми маємо для вас вигідну пропозицію; дізнайтеся більше про наші поточні пропозиції нижче.

ЦІЛОДЕННИЙ КОМФОРТ ДЛЯ РОБОЧОЇ БРИГАДИ

СИСТЕМА КЛІМАТ-КОНТРОЛЯ

Хочете прохолоди? Моделі Traxter Limited у стандартній комплектації мають систему обігріву, вентиляції та кондиціонування повітря для забезпечення комфорту і безпеки в суворих кліматичних умовах.

ПРАЦЕЗДАТНІСТЬ, ЩО НЕ ВИКЛИКАЄ СУМНІВІВ

ХВАТКА З ПРИВОДОМ 6Х6

Впевнено буксирує до 1360 кг бездоріжжям і така здатність забезпечується лише завдяки приводу 6×6 та універсальному кузову 137 х 183 см самоскидного типу.

НІХТО НЕ ПОВИНЕН ВИБАЧАТИСЯ ЗА ТЕ, ЩО ВИКОНУЄ РОБОТУ КРАЩЕ

ВРАЖАЮЧА ПОТУЖНІСТЬ

Traxter X mr: кліренс 38 см, передній диференціал Smart-Lok™ з режимом для їзди по грязі і до 6 сидінь. Просто додайте грязі.

ЛІНІЙКА ПОТУЖНИХ ДВИГУНІВ ROTAX

КРАЩА В ГАЛУЗІ ТЕХНОЛОГІЯ ПОБУДОВИ ДВИГУНІВ

Traxter забезпечує кращу, тихішу їзду – до 82 кінських сил, і кращий в галузі крутний момент – 69 фунт сил/фут. Працьовиті двигуни Rotax HD10, HD8 і HD5 є ідеальним поєднанням задоволення від їзди і надійних робочих характеристик.

НАЙКРАЩА В ГАЛУЗІ БУКСИРНА ПОТУЖНІСТЬ

ПЕРЕВЕЗЕННЯ Й БУКСИРУВАННЯ

Оснащені потужними двигунами, шасі, робочим режимом допомоги в керуванні та підвіскою, призначеними для роботи в умовах підвищеного навантаження, моделі Traxter HD8 та HD10 здатні буксирувати до 1134 кг вантажу. Traxter 6×6 може похвалитися найкращою в галузі буксирувальною здатністю – 1360 кг.

НАЙБІЛЬШЕ У ГАЛУЗІ КОРИСНЕ НАВАНТАЖЕННЯ Й ВАНТАЖНИЙ ПРОСТІР

БЕЗ КОМПРОМІСІВ ЩОДО ВАНТАЖНОГО ПРОСТОРУ

Починаючи від приладової панелі зі знімним ящиком для інструментів і відділенням для зберігання речей і до вантажопідйомності 793,8 кг в окремих комплектаціях – очевидно, що Traxter просто виконуватиме свою роботу як належить.

КОМФОРТ НЕРОЗДІЛЬНОГО СИДІННЯ ДЛЯ ДОВГОЇ ПОДОРОЖІ

НОВЕ БАГАТОМІСНЕ НЕРОЗДІЛЬНЕ СИДІННЯ З БОКОВИМИ ВАЛИКАМИ

Опора для пасажирів: сидіння нової форми, кращі бокові валики, зміцнена й стильна оббивка сидіння, а також регульоване водійське сидіння. Якщо відкрити кришку сидіння, ви отримаєте доступ до відділення для речей усередині. Обирайте між 3- і 6-місним варіантами.

4,5/7,6-ДЮЙМОВИЙ ЦИФРОВИЙ ДИСПЛЕЙ З КЛАВІАТУРОЮ

ПО-СПРАВЖНЬОМУ КОРИСНІ ДИСПЛЕЇ

Все що вам потрібно тримати під контролем для ідеальної їзди. Цифрові дисплеї 4,5 (11,4 см) і 7,6 дюймів (19,3 см) завширшки легко читаються в будь-яких умовах. З інформацією про транспортний засіб та органами керування на кінчиках пальців ви в повному порядку.

НАДМІЦНА ПІДВІСКА НА А-ПОДІБНИХ ВАЖЕЛЯХ ДУГОПОДІБНОЇ КОНСТРУКЦІЇ / ТОРСІОННА ПІДВІСКА НА А-ПОДІБНИХ ВАЖЕЛЯХ ДУГОПОДІБНОЇ КОНСТРУКЦІЇ

ІННОВАЦІЙНА СИСТЕМА ПІДВІСОК

Модернізовані передня підвіска, що являє собою двійний А-подібний важіль дугоподібної форми, і задня торсіонна підвіска на поздовжніх А-подібних важелях такої самої дугоподібної конструкції на моделях HD10 забезпечують кращу стійкість, упевнену реакцію і підвищену міцність і мають довжину ходу аж до 28 см на окремих моделях.

БЕЗСТУПІНЧАСТА ТРАНСМІСІЯ PRO-TORQ І ПОВНИЙ ПРИВІД, ЩО ВМИКАЄТЬСЯ «НА ЛЬОТУ»

КРУТНИЙ МОМЕНТ НА ВИМОГУ

Режими Turf / привід на 2 колеса / повний привід та муфта швидкого спрацьовування Visco-Lok† QE, що автоматично блокує передній диференціал, забезпечать потужність для подолання будь-якої місцевості. Варіатор PRO-TORQ на моделях HD8 і HD10 має повітрозабірники для ефективного охолодження й електронну систему захисту повідного паса для продовження строку його служби.

ЗНІМНІ БОКОВІ БОРТИ

ОБЛАДНАНИЙ ДЛЯ БУДЬ-ЧОГО

Ексклюзивні знімні бокові борти кузова, самоскидний механізм і на 100% більший вантажний простір ніж у Traxter, наділяють Traxter Pro багатофункціональними експлуатаційними характеристиками без усіляких застережень і роблять його готовим до перевезення серйозних вантажів.

ПОКРАЩЕНА РАМА Й ПОСИЛЕНА ЖОРСТКІСТЬ

НАДІЙНІСТЬ, ЯКА ПРАЦЮЄ

Наші інженери доклали всіх зусиль і вдосконалили раму Traxter, зробивши її легшою там, де це було можливо, й водночас більш жорсткою та надміцною для можливості перевезення важких вантажів по бездоріжжю.

БЕЗ ПОТУ: СИСТЕМА КЛІМАТ-КОНТРОЛЮ У ВАШОМУ РОЗПОРЯДЖЕННІ

Система обігріву, вентиляції й кондиціонування повітря

Користуйтеся першим у галузі автоматичним режимом, який дозволить працювати в комфортних умовах, звільнивши вас від пилу, або наберіть режими обігріву та кондиціонування, щоб підтримувати бажану температуру в кабіні в будь-яку погоду.

РОЗВАНТАЖУЄТЬСЯ НАТИСНЕННЯМ КНОПКИ

КУЗОВ З ПІДЙОМНИМ МЕХАНІЗМОМ З ГІДРАВЛІЧНИМ ПРИВОДОМ

Ми робимо його максимально зручним для виконання робіт, завантаження та розвантаження. Тепер, маючи самоскидний кузов, розвантажуйте будь-який вантаж одним натисканням кнопки. Підйомний механізм кузова з гідравлічним приводом для моделей Traxter встановлюється за додатковим замовленням.

УНІВЕРСАЛЬНІСТЬ КУЗОВА

Користуйтеся перевагами, які надають 4 сталеві анкерні петлі / точки кріплення, 4 заглиблення для відер, кожне об’ємом 19 л, 14 точок системи швидкого кріплення допоміжного приладдя LinQ, 3 фанерні розділювачі кузова та 1 подовжувач кузова, міцний знімний відкидний задній борт, що витримує навантаження 113 кг, 4 заглиблення для чашок та лінійка у задньому борті.

РУЧНЕ СТОЯНКОВЕ ГАЛЬМО

МЕХАНІЗМ УТРИМАННЯ ГАЛЬМА

Щоб Traxter залишався нерухомим незалежно від градусу нахилу, вантажу чи місцевості, користуйтеся ручним стоянковим гальмом. Його можна встановити на більшості моделей Traxter за додатковим замовленням.

Специфікації

Двигун Rotax® з V-подібним розташуванням циліндрів, 976 см3, 82 к.с.
Конструктивні особливості Вбудований передній сталевий бампер, центральний захист днища з високомолекулярного поліетилену, дисплей 4,5 дюймів, 140 Вт корисної потужності освітлення від чотирьох 35-ватних фар, багатофункціональний кузов розміром 180х138х25 см, з міцним відкидним заднім бортом та розумно організованим багажним простором
Колеса 14-дюймові (35,6 см) литі алюмінієві колісні диски
Трансмісія Трансмісія PRO-TORQ із системою швидкого спрацьовування (QRS), електронною системою захисту повідного паса, нижчим передатним числом і посиленою вентиляцією зі стратегічним розташуванням повітрозабірника варіатора і вихлопної труби.
Підвіска Передня: Двійний A-подібний важіль дугоподібної конструкції / Задня: Торсіонна підвіска на поздовжніх А-подібних важелях дугоподібної конструкції (ТТА) із зовнішнім стабілізатором поперечної стійкості
Колір
W Ширина 162,5 см
L Довжина 391,5 см
H Висота 198,1 см
WB Колісна база 294 см
GC Кліренс 33 см
W Ширина 162,5 см
L Довжина 391,5 см
H Висота 198,1 см
WB Колісна база 294 см
GC Кліренс 33 см
Двигун
Підвіски
Гальма
Шини/колісні диски
Розміри
Характерні властивості
Гарантія

ЕКІПІРУВАННЯ ТА АКСЕСУАРИ

Отримуй більше від кожної поїздки. Знайди ідеальні аксесуари для свого транспортного засобу!

ОНЛАЙН КАТАЛОГ