Мотовсюдихід
MAVERICK X3 X RC TURBO R

Настав час випробувати свою силу духу й нарешті підкорити останній рубіж: Maverick X rc Turbo R є мотовсюдиходом для їзди скелястою місцевістю заводської збірки, що має оптимальні функціональні характеристики, щоб долати будь-які перешкоди, лишаючи суперників далеко позаду.

від 29 500 €
  32 500 €
 Додати до порівняння
Вся представлена на сайті інформація, що стосується вартості товару, носить інформаційний характер і ні за яких умов не є публічною офертою, яка визначається положеннями (ст. Ст. 633, 641, 642 і гл.63 Цивільного кодексу України). Точну інформацію про вартість товару Ви зможете отримати від менеджера по електронній пошті або по телефону. Оплата в гривнях за комерційним курсом на день оплати.

Оптимальні функціональні характеристики з шириною 183 см

Розширюємо межі можливого

Наскільки далеко наші інженери пішли у розширенні горизонтів можливостей? Маючи ширину 183 см, модель X rc Turbo R характеризується геометрією перегонового типу, максимально оптимізованою завдяки високоефективній підвісці, колісним дискам і шинам, обраним для забезпечення абсолютної керованості та контролю. Якщо ви обожнюєте мчатися вперед широкими просторами, а випробувати свою машину на стійкість для вас звичайне діло, то ця конфігурація – саме те, що вам потрібно.

Найкращий в галузі 172-сильний двигун Rotax® ACE з турбонаддувом і проміжним охолодженням

Просто звір!

Зустрічайте короля двигунів для мотовсюдиходів! Створений із застосуванням найточніших інженерних інструментів, трициліндровий двигун Rotax ACE є справжнім лідером у галузі. Маючи потужність 172 кінські сили* при 7250 об./хв. й 168 Нм крутильного моменту при 6500 об./хв., він забезпечує просто неймовірну швидкість за будь-яких умов місцевості. Розкажіть друзям: розгін від 0 до 97 км/год. за якихось 4,4 секунди*.

*За результатами внутрішніх випробувань компанії BRP.

Передній диференціал, що блокується

Технологія Smart-Lok

Ексклюзивна технологія Smart-Lok™* від Can-Am, що вже стала новим галузевим стандартом, забезпечує підвищений рівень зчеплення з поверхнею для підкорення навіть найбільш перетятої місцевості. Система по-справжньому повного блокування переднього диференціала під час руху з різними режимами електронного автоматичного керування й можливістю обирати між заданими параметрами інтелектуального калібрування залежно від типу їзди простим натисненням на кнопку. В «інтелектуальному режимі» система відстежує різноманітні вхідні дані, здійснюючи миттєве блокування диференціала із застосуванням належного ступеня навантаження у належний момент часу. Ніколи раніше водіям не пропонували максимальне зчеплення з поверхнею зі збереженням маневреності на низьких швидкостях.

 

*Систему Smart-Lok розроблено спільно з компанією TEAM Industries, яка є галузевим лідером на ринку приводних механізмів.

Удосконалена динаміка повітряних потоків

Вітер, який працює

З повітрозабірником і системою випуску, оптимізованими для забезпечення максимальної потужності, ККД і приємистості, мотовсюдихід Can-Am Maverick X3 ніколи не відчуватиме нестачу швидкості чи потужності. Три повітрозабірника збільшеного розміру, розташовані поза робочою зоною, забезпечують надходження чистого повітря до двигуна та варіатора й підтримують низький рівень температури, а спортивна вихлопна труба створює характерний для двигуна Rotax ACE рикаючий звук під час випуску відпрацьованих газів.

Надефективна та легковага рама

Каркас, створений з розумом

Мотовсюдиходи Maverick X3 мають надлегку міцну раму, яку підсилено суцільнозварною захисною решіткою, виготовленою з найвищого сорту двофазної сталі марки 980. І що це означає? На 53% кращу крутильну жорсткість і на 20% легшу вагу, ніж у моделі найближчого конкурента, і 100% впевненість персонально для вас!

Трансмісія з системою QRS-X

Миттєві, як вітер

Компактний високоефективний варіатор із системою швидкого спрацьовування конфігурації X (QRS-X), відкалібрований для роботи з турбонаддувним двигуном, майже повністю усуває ефект затримки без перемикання передач або розриву потоку потужності під час уповільнення ходу. Його великий привід з довгим, широким і товстим ременем на сьогоднішній день все ще залишається нашою найнадійнішою конструкцією з тридисковим шківом.

Підвіска TTX із найбільшою в галузі довжиною ходу та нижніми важелями дугоподібної конструкції

Впевненість гарантовано

Чотириважільна торсійна підвіска на поздовжніх важелях конфігурації Х (ТТХ) від BRP з довжиною ходу 61 см має поздовжній важіль як у перегонових вантажівок і три важеля, призначені для контролю розхилу й забезпечення незмінно оптимальної геометрії контакту з поверхнею протягом їзди, навіть у режимі подовженого ходу підвіски. І що в результаті? Безпрецедентна передача потужності на колеса, практично без паразитного підрулювання на вибоїнах, висока чутливість рульового керування й більше впевненості на високих швидкостях.

Кабіна Ergo-Lok† з сидіннями, що регулюються в чотирьох напрямках

Орієнтований на водія

Все на своїх місцях, від педалі акселератора і гальм зміненого розташування для забезпечення зручнішого ножного управління в складних умовах місцевості до плаского рульового колеса з регульованим кутом нахилу в інтервалі до 25° вгору та вниз, що підвищує точність рульового керування. Сидіння з регулюванням у чотирьох положеннях: 5 см по висоті й 15 см вперед-назад, простота встановлення додаткового обладнання і вбудована проводина дозволяють по-справжньому пристосувати кабіну до вимог її власника і особливостей маршруту.

Захист як у перегонових авто

З вами в усіх відношеннях

Висувні чотириточкові ремені безпеки у стандартній комплектації. Напівдверцята і алюмінієвий дах у стандартній комплектації. Передні та задні буксирні анкери та захисна контактна труба в районі лобового скла також входять до стандартної комплектації для забезпечення повного захисту під час випробувань і підкорення скелястої місцевості на межі можливостей.

ДНК торговельної марки Can-Am у поєднанні з дизайном нового покоління

Відверто несамовитий

Джерелом несамовитої енергії мотовсюдиходів Maverick є суміш орієнтованих на потужність механічних і структурних елементів дизайну, від фірмових світлодіодних ліхтарів до високотехнологічної кабіни. Більш того, для такого богатирського мотовсюдихода як Maverick X rc Turbo R дизайнерами був обраний футуристичний яскраво-блакитний колір забарвлення.

30-дюймові шини Maxxis Liberty з високоеластичного матеріалу

Для жорстких випадків

З огляду на інші вдосконалення на моделях Maverick, новітні 30-дюймові шини Maxxis Liberty на 14-дюймових литих алюмінієвих колісних дисках можуть сприйматися як незначне покращення, але агресивний малюнок протектора та надміцна конструкція роблять їх ключовим фактором безпрецедентного розширення можливостей мотовсюдиходів X3 в умовах найбільш перетятої місцевості.

Повністю регульовані амортизатори FOX 3.0 PODIUM RC2 з винесеним резервуаром і перепускним клапаном

Випробуйте їх

Мотовсюдиходи Maverick X rs оснащені повністю регульованими комбінованими амортизаторами FOX 2.5 Podium RC2 Piggyback з перепускним клапаном і подвійним регулюванням швидкості стиску та відбою (передні) та найкращими в своєму класі амортизаторами FOX 3.0 Podium RC2 з винесеним резервуаром, перепускним клапаном і подвійним регулюванням швидкості стиску та відбою (задні) для забезпечення найточнішої роботи підвіски.

Плити захисту днища з високомолекулярного матеріалу для максимального захисту

Задоволення від суворих умов

Повний комплект захисного приладдя для важких умов експлуатації, від захисних плит днища з високомолекулярного матеріалу і захисту порогів з надвисокомолекулярного матеріалу до захисту диференціала і захисних щитків підвіски з високомолекулярного матеріалу; тобто, мотовсюдиходи X rc Turbo мають високомолекулярні захисні елементи вдосконаленої конструкції саме там, де вони найбільше потрібні.

Високоефективна лебідка

Легко витягне з будь-якої халепи

Лебідка на 2041 кг з синтетичним тросом, встановлена на передньому бампері, надає мотовсюдиходу X rc достатню силу, щоб витягнути і себе, і своїх суперників із найтяжчих пасток, що трапляються на пересіченій місцевості.

Специфікації

Двигун Rotax Turbo R 172, к.с. з турбонаддувом
Система блокування переднього диференціала Технологія SMART-LOK
Колісні диски та шини 30-дюймові шини Maxxis Liberty на 14-дюймових литих алюмінієвих колісних дисках з бедлоками
Колір
W Ширина 183 см
L Довжина 338 см
H Висота 170 см
WB Колісна база 259 см
GC Кліренс 38 см
W Ширина 183 см
L Довжина 338 см
H Висота 170 см
WB Колісна база 259 см
GC Кліренс 38 см
Двигун
Підвіска
Гальма
Шини/колісні диски
Розміри
Характерні властивості
Гарантія

Чому слід обирати аксесуари Can-Am?

Найвища якість та органічна, безшовна інтеграція. Аксесуари, які зручно встановлюються, ідеально пасують та мають чудовий зовнішній вигляд і тривалий експлуатаційний ресурс, є єдиним способом трансформувати будь-який транспортний засіб Can-Am на ваш індивідуальний транспортний засіб Can-Am. Насолоджуйтесь різноманіттям зручностей, обираючи та комбінуючи численні варіанти індивідуалізованих аксесуарів та приладдя.

Онлайн каталог