Мотовсюдихід
MAVERICK TRAIL DPS 800

ВЕЛИКІ ПРИГОДИ ПОПЕРЕДУ. 127 СМ ЗАВШИРШКИ І ЗДАТНИЙ ПРОЇХАТИ СТІЛЬКИ, СКІЛЬКИ У ВАС СТАНЕ СНАГИ. НАЙЗРУЧНІШИЙ, НАЙПОВОРОТКІШИЙ, НАЙКРАЩЕ ПРИСТОСОВУВАНИЙ CAN-AM УСІХ ЧАСІВ.

від 16 500 €
 
 Додати до порівняння
Вся представлена на сайті інформація, що стосується вартості товару, носить інформаційний характер і ні за яких умов не є публічною офертою, яка визначається положеннями (ст. Ст. 633, 641, 642 і гл.63 Цивільного кодексу України). Точну інформацію про вартість товару, та його комплектацію Ви зможете отримати від менеджера любого Офіційного BRP-центра (дилера) по електронній пошті або по телефону. Оплата в гривнях за комерційним курсом на день оплати.

ВИ ДИВИТЕСЯ НА НАШ ПЕРШИЙ МОТОВСЮДИХІД, ДО ОСТАННЬОГО ДЮЙМА СКОНСТРУЙОВАНИЙ СПРАВЖНІМ CAN-AM – УСЬОГО ЛИШЕ 50 ДЮЙМІВ (127 СМ) ЗАВШИРШКИ. КОМПРОМІСИ? ДЕ ЗАВГОДНО, ТІЛЬКИ НЕ ТУТ.

УСЯ СПРАВА В РОЗМІРІ

Мотовсюдихід, передбачений для подорожей, без компромісів щодо розміру кузова. Можливість їхати туди, куди веде ваше серце, а також сидіння на увесь день за кермом, кабіна та органи керування, що виведуть вас із зони комфорту, щоб відразу завести прямо в наступну подорож.

ЕЛЕКТРОННЕ ОБЛАДНАННЯ, ГОТОВЕ ДЛЯ ОБСЛУГОВУВАННЯ ДОПОМІЖНОГО ПРИЛАДДЯ, І МАГНЕТО ПОТУЖНІСТЮ 650 ВТ, А ЩЕ 10 ВБУДОВАНИХ ТОЧОК СИСТЕМИ ШВИДКОГО КРІПЛЕННЯ LINQ ДЛЯ МОЖЛИВОСТІ КРІПЛЕННЯ ПОНАД 100 УДОСКОНАЛЕНИХ ФІРМОВИХ АКСЕСУАРІВ BRP.

СТВОРЕНИЙ САМЕ ДЛЯ ВАС

Чи то ви залишаєте за його кермом салон виставкового салону, чи то замовляєте його для найсуворіших випробувань, Maverick Trail підлаштується під ваш стиль їзди та умови, в яких ви перебуваєте. Додайте ще захист кабіни, обігрівачі сидінь та багато іншого, у зручному для вас темпі.

ЕКСКЛЮЗИВНА КАБІНА ERGO-LOK

ПОВНИЙ КОМФОРТ ЯК ДЛЯ ВОДІЯ, ТАК І ДЛЯ ПАСАЖИРА

Все, що вам потрібно, і трохи більше. Цей мотовсюдихід для їзди по трасі зручно вміщує поруч водія і пасажира у центрі завдяки нашій технології Ergo-Lok, яка забезпечує додатковий простір для пасажира без необхідності розширення розміру кабіни понад 50 дюймів (127 см).

ЯСКРАВИЙ БАГАТОФУНКЦІОНАЛЬНИЙ ЦИФРОВИЙ ДИСПЛЕЙ ДІАГОНАЛЛЮ 4,5 ДЮЙМІВ (11,4 СМ)

ПО-СПРАВЖНЬОМУ КОРИСНИЙ ДИСПЛЕЙ

Слідкуйте за своїм Maverick Trail та його основними показаннями за допомогою абсолютно нового 4,5-дюймового дисплея, який має підсвітку й легко читається в будь-яких умовах. З інформацією про транспортний засіб та органами керування на кінчиках пальців – завдяки клавішній панелі зі швидким вибором функцій – ви в повному порядку.

НАЙБІЛЬШИЙ У СВОЄМУ КЛАСІ БАГАЖНИЙ ПРОСТІР (20,2 Л)

БЕЗ КОМПРОМІСІВ ЩОДО БАГАЖНОГО ПРОСТОРУ

Десять точок кріплення LinQ, вбудованих у Maverick Trail, кузов, багажні відділення у кабіні місткістю 20,2 л і багато іншого – цей мотовсюдихід розроблений таким чином, щоб кожний його дюйм використовувався на повну.

НАЙБІЛЬШ ЧУТЛИВІ ПОВНИЙ ПРИВІД І БЕЗСТУПІНЧАСТА ТРАНСМІСІЯ

КРУТНИЙ МОМЕНТ НА ВИМОГУ

Безступінчаста трансмісія з системою швидкого реагування й непостійний повний привід з муфтою Visco-Lok†, що автоматично блокує передній диференціал (муфта швидкого спрацювання Visco-Lok QE на моделях з DPS), поєдналися, щоб ви могли продовжувати свою подорож. А ще відмінний повітряний потік і захист повідного паса.

ДОВГОВІЧНИЙ ЗАХИСТ

СПЕЦІАЛЬНО РОЗРОБЛЕНИЙ ДЛЯ БУДЬ-ЯКИХ УМОВ ЕКСПЛУАТАЦІЇ

Maverick Trail має міцну, добре продуману конструкцію, і готовий до бою. Від профільованого сталевого каркасу до вбудованого переднього сталевого бампера та повного захисту днища, Maverick Trail «одягнений у броню», щоб бути готовим до будь-яких пригод.

ДИНАМІЧНА СИСТЕМА РУЛЬОВОГО КЕРУВАННЯ З ПІДСИЛЮВАЧЕМ (DPS)

РАДІСТЬ КЕРУВАННЯ

Керуйте сміливо стежками, лісом та різноманітною місцевістю. Вузькі стежки – дрібниця для динамічної системи рульового керування з підсилювачем. Отримайте пряме, стійке керування на вищих швидкостях та швидке, точне рульове керування на менших швидкостях.

Специфікації

Двигун 51 к.с., двигун Rotax® з V-подібним розташуванням циліндрів, 799,9 см3, з рідинним охолодженням
Конструктивні особливості Вбудований передній сталевий бампер, повний захист днища
Диференціал Вибір режимів приводу на 2 колеса / повний привід із автоматичною системою блокування переднього диференціала Visco-Lok QE
Шини 12-дюймові (30,5 см) литі алюмінієві
Підвіска Передня: Двійний A-подібний важіль зі стабілізатором поперечної стійкості / Задня: Торсіонна підвіска на поздовжніх А-подібних важелях (ТТА) зі стабілізатором поперечної стійкості
Колір
W Ширина 127 см
L Довжина 300,5 см
H Висота 175,3 см
WB Колісна база 230,1 см
GC Кліренс 25,4 см
W Ширина 127 см
L Довжина 300,5 см
H Висота 175,3 см
WB Колісна база 230,1 см
GC Кліренс 25,4 см
Двигун
Підвіски
Гальма
Шини/колісні диски
Розміри
Характерні властивості
Гарантія

Аксесуари

Отримуй більше від кожної поїздки. Знайди ідеальні аксесуари для свого транспортного засобу!

ОНЛАЙН КАТАЛОГ