Мотовсюдихід
TRAXTER X MR HD10

Сила природи. Ця робоча конячка пройшла жорсткі випробування, щоб панувати в часто мінливих умовах їзди. Вона готова до бруду від лебідки до хвоста, включаючи шноркелі і кліренс висотою 38 см.

від
 
 Додати до порівняння
Вся представлена на сайті інформація, що стосується вартості товару, носить інформаційний характер і ні за яких умов не є публічною офертою, яка визначається положеннями (ст. Ст. 633, 641, 642 і гл.63 Цивільного кодексу України). Точну інформацію про вартість товару Ви зможете отримати від менеджера по електронній пошті або по телефону. Оплата в гривнях за комерційним курсом на день оплати.

Здвоєний з V-подібним розташуванням циліндрів двигун Rotax HD10

Чудовий двигун для реальних брудоходів

Так, він уміє рикати, та ще й як! Здвоєний з V-подібним розташуванням циліндрів двигун Rotax HD10 потужністю 82 к. с. створений спеціально для виконання тяжких робіт і прекрасно зарекомендував себе як надійний помічник в умовах «брудової їзди». Чому? Крутильний момент. А з технологією Smart-Lok цей двигун став ще більш приємистим завдяки повністю новій конфігурації переднього диференціала, яка дозволяє максимально скористатися усіма можливостями, що їх надає ця шноркельна силова установка від Rotax.

Система повного блокування переднього диференціала під час руху Smart-Lok з режимом їзди по грязі (MUD)

«Мозок» для їзди по грязі

Новий рівень зчеплення з поверхнею, спеціально налаштований для їзди по грязі: ексклюзивна технологія Smart-Lok* дозволяє за допомогою клавіатури перемикати такі режими роботи: на 4 колеса Turf (режим їзди дернистою місцевістю)/на 2 колеса/на 4 колеса TRAIL (режим їзди позашляховими трасами)/на 4 колеса MUD (режим їзди по грязі). Smart-Lok – це система повного блокування переднього диференціала під час руху з різними режимами електронного автоматичного керування. Використовуючи різні датчики й дані, система майже миттєво блокує диференціал, застосовуючи належний ступінь навантаження у потрібний момент часу. Отримайте максимальне зчеплення з поверхнею, зберігаючи маневреність на низьких швидкостях.

* Систему Smart-Lok розроблено спільно з компанією TEAM Industries, яка є галузевим лідером на ринку приводних механізмів.

Повністю оснащені для їзди глибокою багнюкою

Візьміть із собою шноркель

Бажаєте зануритися в багно по самі вуха? Defender X mr є єдиним робочим мотовсюдиходом із низкою вдосконалень системи трансмісії, призначених для їзди по грязі, в заводській комплектації, у тому числі з розташованими на рівні даху шноркельними повітрозабірниками варіатора та двигуна, варіатором PRO-TORQ з системою швидкого спрацьовування (QRS), електронною системою захисту повідного паса й більш низьким передатним числом для максимальної передачі потужності на землю в ситуаціях, коли необхідно вибиратись із багна.

30-дюймові шини ITP Cryptid† на 14-дюймових литих алюмінієвих колісних дисках

З протектором, оптимізованим для брудової їзди

Бажаєте вирватися вперед прямо на старті? Ці 30-дюймові шини ITP Cryptid† на 14-дюймових алюмінієвих колісних дисках зберігатимуть ідеальне зчеплення з поверхнею на всьому вашому шляху, починаючи з вдалого ривка на старті, й аж до того моменту, коли ви заглушите двигун у кінцевому пункті, незалежно від того, чи вам доводиться мчатися через глибокі промивини, чи долати довгі дистанції.

Підвіска для важких умов експлуатації

Надійне плече допомоги

Підвіска, оснащена важелями дугоподібної конструкції, алюмінієвий захист порогів і бризковики забезпечують додатковий захист від перешкод і непередбачених обставин, які могли б зупинити інший мотовсюдихід меншого розміру. На високих швидкостях удосконалена геометрія підвіски забезпечує чудове зчеплення з поверхнею та керованість.

Лебідка на 2041 кг з синтетичним тросом

До порятунку готові!

На перший погляд, лебідку зміненого розташування на 2041 кг з синтетичним тросом, роликовим тросоукладником, переднім і заднім анкерними гаками для витягування застряглих транспортних засобів можна вважати надмірною розкішшю, але серед тих, хто намагається наздогнати мотовсюдихід X mr, хтось обов’язково застрягне, «сяде в калюжу». То ж треба їх рятувати! До того ж, відверто кажучи, якщо ви жодного разу не користувалися лебідкою, ви не знаєте, що таке справжня їзда по грязі!

Багатомісні нерознімні сидіння VERSA-PRO з подушками

Зручність і безпека під час спортивної їзди

Обговорюючи «пом’якшення салону» мотовсюдиходів Traxter для більш жвавої спортивної їзди, наші інженери дійшли висновку, що це потребуватиме забезпечення набагато більшої безпеки для пасажирів, що й призвело до створення повністю оновлених багатомісних нерознімних сидінь VERSA-PRO. Додаткові бокові подушки та змінений профіль сидінь допомагають зберігати абсолютний контроль і повною мірою насолоджуватись усіма функціями мотовсюдихода. До того ж, тепер багатомісне нерознімне сидіння VERSA-PRO матиме елементи оздоблення конфігурації X.

Нова цифрова приладова панель з дисплеєм діагоналлю 7,6 дюймів і вбудованим багажним відсіком

Гарантія, що забезпечить вам надійний тил

Разом у майбутнє

Усе вищезазначене, а також низька вартість експлуатації, простота технічного обслуговування й гарантія строком на 1 рік дозволяють максимально скоротити простій та проводити більше часу за кермом транспортного засобу. Мотовсюдиходи Defender мають просту в обслуговуванні конструкцію й оснащені надійними двигунами Rotax, які здатні витримувати тривалі навантаження.

Специфікації

Двигун Rotax Здвоєний з V-подібним розташуванням циліндрів двигун Rotax HD10
Кліренс 38 см
Захист Посилений передній сталевий бампер,
Повний захист днища з високомолекулярного поліетилену (ВМПЕ),
Алюмінієвий захист порогів,
Бризковики.
Колір
W Ширина 163 см
L Довжина 329 см
H Висота 208 см
WB Колісна база 212 см
GC Кліренс 38 см
W Ширина 163 см
L Довжина 329 см
H Висота 208 см
WB Колісна база 212 см
GC Кліренс 38 см
Двигун
Підвіски
Гальма
Шини/колісні диски
Розміри
Характерні властивості
Гарантія

Аксесуари

Найвища якість та органічна, безшовна інтеграція. Аксесуари, які зручно встановлюються, ідеально пасують та мають чудовий зовнішній вигляд і тривалий експлуатаційний ресурс, є єдиним способом трансформувати будь-який транспортний засіб Can-Am на ваш індивідуальний транспортний засіб Can-Am. Насолоджуйтесь різноманіттям зручностей, обираючи та комбінуючи численні варіанти індивідуалізованих аксесуарів та приладдя.

ОНЛАЙН КАТАЛОГ