Мотовсюдихід
Commander XT 1000R

Професіонал — отримайте кращу в своєму класі потужність з ідеальним балансом характеристик. Commander XT — це повна комплектація. Якщо вам потрібен повний дах і бампер XT, щоб протистояти стихіям, підвіска на подвійних вигнутих А-подібних важелях і торсіонна підвиска на поздовдніх А-подібнихважелях з великимходом підвиски на трасах — все це є.

від 22 600 €
 
 Додати до порівняння
Вся представлена на сайті інформація, що стосується вартості товару, носить інформаційний характер і ні за яких умов не є публічною офертою, яка визначається положеннями (ст. Ст. 633, 641, 642 і гл.63 Цивільного кодексу України). Точну інформацію про вартість товару, та його комплектацію Ви зможете отримати від менеджера любого Офіційного BRP-центра (дилера) по електронній пошті або по телефону. Оплата в гривнях за комерційним курсом на день оплати.

ЛЕГЕНДИ НІКОЛИ НЕ СТОЯТЬ НА МІСЦІ

ТЕ САМЕ КОРІННЯ, ТІ САМІ ШЛЯХИ

Десять років досвіду роботи, спрямованої на задоволення всіх побажань водіїв, заклали основу для створення мотовсюдихода, який відповідає вимогам сьогоднішнього дня. Абсолютно новий Commander 2021 модельного року відрізняється новітньою конструкцією, кращими в галузі технічними можливостями і готовий до персоналізації відповідно до ваших потреб.

ТАКИЙ САМИЙ БАГАТОГРАННИЙ, ЯК І ВИ

ВІЗЬМІТЬ ІЗ СОБОЮ ВСЕ

Пакуйте все, що хочете, збираючись у свою наступну подорож. У нього вистачить вільного місця для всього – від мисливського спорядження до інструментів для кемпінгу, і ви візьмете їх там, де поклали. Завдяки системі швидкого кріплення LinQ і довгого списку вбудованих і зручних у використанні допоміжних пристосувань ви будете відкривати для себе нові способи зробити його своїм кожен раз, коли збираєтеся в дорогу. Встановіть верхній багажник Adventure, модульні ящики LinQ або вантажний багажник. Називайте, що вам потрібно, у нас це є.

ГОСПОДАРЮЙТЕ НА БУДЬ-ЯКІЙ СТЕЖЦІ

ВИПРОБУЙТЕ ЦЕ ВСЕ

Незалежно від стежки, місцевості або стану рельєфу, ця машина готова впоратися з усім. З дорожнім просвітом понад 30 см на всіх комплектаціях і набором допоміжного обладнання, спеціально розробленого для будь-якої місцевості. Встановіть задній багажник Adventure, наповніть холодильник LinQ, влаштовуйтесь зручніше на ковшоподібних сидіннях і вирушайте в дорогу.

РОБОТА ЛЕГША, ПОЇЗДКИ ДОВШІ

РОСПРАВТЕСЯ З ЦИМ УСИМ

Це ваша з приятелем поїздка вихідного дня. Чергувати роботу з відпочинком так само приємно, як і ставити «галочки» у вашому списку справ. Навантажте його. Зберігайте ритм. А потім вирушайте на озеро. Від прибирання снігу до штабелювання дров і буксирування – у вас є нескінченний список допоміжного обладнання, з якого можна вибрати все, що потрібно для роботи. Ви можете встановити задній борт для збільшення вантажного простору, надставку Headache, лебідку. Просто назвіть і воно у вас вже є.

І найкраща в своєму класі буксирна потужність (907,2 кг)

НАЙКРАЩА В СВОЄМУ КЛАСІ ВАНТАЖОПІДЙОМНІСТЬ КУЗОВА

Зі збільшеною буксирною потужністю до вражаючих 907,2 кг і лідируючою в категорії місткістю кузова розміром 75 x 114 x 27 см, Commander 2021 м.р. – це «силова установка» з найбільшим самоскидним кузовом у сегменті для перевезення землі, мульчі або каміння у вашому господарстві.

Низький рівень шуму, поліпшений захист

КАБІНА, СТВОРЕНА ДЛЯ ВАС

По-новому облаштований внутрішній простір, орієнтований на водія і пасажирів, відрізняється підвищеним комфортом і функціональністю. Зручні та безпечні ковшоподібні сидіння для чотирьох чоловік, регульоване водійське сидіння, широкий радіус відкриття дверей, регульоване по куту нахилу рульове колесо, повний захист днища, двері преміум-класу на половину прорізу, а також спортивний дах на моделях XT і XT-P.

Універсальна конструкція

ДОПОМІЖНЕ ОБЛАДНАННЯ, БЕЗ ЯКОГО НЕ ОБІЙТИСЯ

Легко додавайте або міняйте аксесуари для будь-якої пригоди під сонцем (або під місяцем!). Возитися з ременями і мотузками? Ні в якому разі: надійно закріплюйте вантаж у кузові за допомогою вбудованих точок кріплення системи LinQ. Вам на допомогу також стандартний боковий вантажний ящик і потужний генератор 650 Вт для забезпечення роботи вашого електрообладнання – стереосистеми, освітлення, плугів тощо.

Підвіска з геометрією контролю занурювання, високоякісна гумова втулка

ІННОВАЦІЙНА СИСТЕМА ПІДВІСКИ

Краща керованість на будь-якому рельєфі. Геометрія контролю занурювання, двійні А-подібні важелі передньої підвіски зі стабілізатором поперечної стійкості і вигнутий поздовжній важіль задньої торсіонної підвіски зі стабілізатором поперечної стійкості забезпечують стійкість машини і допомагають з легкістю долати пересічену місцевість. Всі моделі ХТ оснащені вигнутими важелями спереду і ззаду для досягнення оптимального кліренсу.

Ключі протиугінної системи безпеки (D.E.S.S. ™)

ПРОТИУГІННИЙ ЗАХИСТ

Отримайте максимальний протиугінний захист. Наша технологія кодування мікросхеми дозволяє вам перепрограмувати ваш ключ для використання новачками. Унікальний код, що обмежує доступ до електронної системи запалювання вашого Commander.

Варіатор із системою швидкого спрацьовування Х з режимом turf

ТРАНСМІСІЯ І СИЛОВА ПЕРЕДАЧА

Для ефективної і надійної керованості і прохідності на бездоріжжі Commander оснащений варіатором із системою швидкого спрацьовування X (QRS-X) з потужним повітряним потоком і електронним захистом повідного паса. Режими їзди включають режим turf, привід на 2 колеса і повний привід з автоматичним блокуванням переднього диференціала Visco-Lok QE. Commander XT-P удосконалений шляхом його оснащення технологією Smart-Lok з режимами 4WD Trail і 4WD Trail ACTIV, яка забезпечує високі експлуатаційні характеристики.

Двигун Rotax® потужністю 100 к.с.

ЗАДНЄ РОЗТАШУВАННЯ ДВИГУНА

Тепер вас не зупинити. Двигун Rotax® потужністю 100 к.с. забезпечує легендарні потужність і крутний момент і керується варіатором із системою швидкого спрацьовування (QRS) з посиленою вентиляцією і електронним захистом повідного паса. Стандартні режими їзди SPORT і ECO™ дозволяють регулювати реакцію двигуна і трансмісії.

Корисний простір для зберігання речей

ЗАБИРАЙТЕ ВСЕ З СОБОЮ

Наявність достатнього простору для зберігання речей – це розкіш, яку ви можете собі дозволити

Відділення для зберігання речей загальною місткістю 27,6 л включають:

Речовий бокс: 15,6 л

Водійське відділення для речей: 1,5 л

Центральна консоль і тримачі для чашок: 3,1 л

Бічний багажний ящик (з боку пасажира): 5,9 л

Відділення в панелі з обох сторін: 3,0 л

Міцні колісні диски і шини підвищеної прохідності

ОСЬ ТАК МИ КОТИМО

Вибирайте будь-які з нашого асортименту шин. Наші шини XPS, що пройшли заводські випробування, готові до будь-якої місцевості і погоди і створені спеціально для Commander.

4.5 / 7.6-дюймова цифрова приладова панель з клавіатурою

ІНФОРМАЦІЯ ПРО ПОЇЗДКУ НА КІНЧИКАХ ВАШИХ ПАЛЬЦІВ

4.5 / 7.6-дюймові цифрові приладові панелі з клавіатурою надають вам всю важливу інформацію про поїздку, легко читаються в будь-яких умовах. Дізнавайтеся свою швидкість, час, рівень палива, температуру двигуна, пробіг та інше. 7.6-дюймова приладова панель входить у стандартну комплектацію на всіх моделях ХТ.

Трирежимне динамічне рульове керування с підсилювачем (DPS)

КРАЩА КЕРОВАНІСТЬ

Система динамічного підсилювача рульового керування забезпечує легке, безпосередньо залежне від швидкості сприяння в рульовому керуванні – сильніше на більш низьких швидкостях для зменшення зусилля, необхідного для повороту керма, і слабкіше на більш високих швидкостях для максимального відчуття рульового керування водієм.

Специфікації

Захист Двері преміум-класу на половину прорізу, повний захист днища, підкрилки, передній бампер ХТ, повний дах
Приводний механізм Вибір режимів Turf /привід на 2 колеса / повний привід із автоматичною системою блокування переднього диференціала Visco-Lok QE
Підвіска Передня: Двійний A-подібний важіль зі стабілізатором поперечної стійкості. Задня: Торсіонна підвіска на поздовжніх А-подібних важелях ТТА зі стабілізатором поперечної стійкості
Кліренс 33 см
Місткість багажних відділень Загальна: 27,6 л, Речовий ящик: 15,6 л, Водійське сидіння: 1,5 л, Центральна консоль і тримачі для чашок: 3,1 л, Боковий ящик для речей з боку пасажира): 5,9 л, Відділення у панелях з обох боків: 3,0 л
Колір
W Ширина 163 см
L Довжина 330 см
H Висота 190 см
WB Колісна база 230 см
GC Кліренс 33 см
W Ширина 163 см
L Довжина 330 см
H Висота 190 см
WB Колісна база 230 см
GC Кліренс 33 см
Двигун
Підвіски
Шини / Колісні диски
Гальма
Розміри / Місткість
Характерні особливості
Гарантія

Аксесуари

Отримуй більше від кожної поїздки. Знайди ідеальні аксесуари для свого транспортного засобу!

ОНЛАЙН КАТАЛОГ