Квадроцикл
Outlander MAX LTD 1000R

Повністю споряджений від самого початку. Надзвичайні функціональні характеристики, стиль та універсальність із потужним двигуном 1000R Rotax усередині. Подорожуйте з пасажиром на борту протягом вихідних за будь-яких умов місцевості.

від
 
 Додати до порівняння
Вся представлена на сайті інформація, що стосується вартості товару, носить інформаційний характер і ні за яких умов не є публічною офертою, яка визначається положеннями (ст. Ст. 633, 641, 642 і гл.63 Цивільного кодексу України). Точну інформацію про вартість товару Ви зможете отримати від менеджера по електронній пошті або по телефону. Оплата в гривнях за комерційним курсом на день оплати.

Неймовірний здвоєний з V-подібним розташуванням циліндрів двигун Rotax потужністю 91 к.с.

По-справжньому повний крутний момент

Повністю новий 91-сильний здвоєний з V-подібним розташуванням циліндрів двигун Rotax 1000R з рідинним охолодженням, чотирма клапанами на циліндр і одинарним верхнім розподільним валом відрізняється своєю, якщо можна так сказати, вишуканою бурхливою силою. Відомі своєю експлуатаційною гнучкістю та надійністю в важких умовах їзди й простотою технічного обслуговування, двигуни Rotax можна побачити в будь-якому куточку світу – і це не хвастощі!

Тридіапазонна динамічна система рульового керування з підсиленням (DPS)

Контроль на кінчиках пальців

Відчувайте бездоріжжя як ніколи раніше з тридіапазонною динамічною системою рульового керування з підсиленням (DPS), яка забезпечує зручне підсилення рульового керування, ступінь якого залежить від швидкості транспортного засобу. Вона також передбачає зростання ступеня підсилення рульового керування на низьких швидкостях для полегшення керування та його зменшення на високій швидкості для забезпечення максимального «відчуття дороги» водієм. Є можливість вибору між трьома режимами залежно від умов їзди.

Система інтелектуального керування дроселем (iTC) з 3 режимами їзди

Мозок праворуч

Саме система інтелектуального керування дроселем (iTC™) робить це поєднання платформи Outlander з двигуном Rotax таким надзвичайно чутливим і зручним у керуванні протягом щоденної експлуатації. Зі стандартним, робочим і спортивним режимами їзди , система iTC з тросовим приводом, забезпечує плавний відбір потужності завдяки точному керуванню.

Цифрова приладова панель із дисплеєм 7,6 дюймів завширшки

Дисплей, на який можна покластись

Квадроцикл Outlander, звісно ж, відвезе вас, куди завгодно, проте вам потрібно слідкувати за тим, що відбувається в дорозі. Ця повністю нова цифрова приладова панель преміум-класу із дисплеєм 7,6 дюймів завширшки та підсвічуванням забезпечує зручний перегляд показників за будь-яких умов із кнопками для керування і виводу на екран інформації про транспортний засіб, які реагують на дотик пальців навіть у рукавичках.

Повністю модернізовані передня та задня підвіски

Для підкорення нових вершин

Найважливіше вдосконалення на квадроциклах Outlander на сьогоднішній день, націлене насамперед на те, щоб забезпечити якомога вищу якість їзди. Починаючи від A-подібних важелів дугоподібної конструкції передньої підвіски зі стабілізатором поперечної стійкості та колісних дисків удосконаленої конструкції для забезпечення ширшої колії й більш упевненого керування, і закінчуючи незалежною задньою підвіскою для усунення ефекту проковзування й змін кута розхилу, що забезпечує неперевершений контроль вертикального руху коліс замість нестійкого метеликоподібного коливання. Таким чином, ми маємо оптимальну комбінацію потужності двигуна Rotax, найкращого зчеплення з поверхнею і передачі потужності на колеса.

Ергономічні характеристики забезпечення комфорту для пасажира

Максимум можливостей і вільного простору

Як і всі інші характеристики на квадроциклах Outlander, сидіння конфігурації MAX створено не просто так: у поєднанні з ергономічними багатопозиційними ручками керма й високо розташованими підніжками воно забезпечує підвищений комфорт під час тривалих поїздок, а пасажирське сидіння, що складається за лічені секунди, дозволяє значно збільшити вантажомісткість.

Регульовані амортизатори FOX 1.5 PODIUM QS3

Можливість регулювання відповідно до власної манери їзди

Покупці моделі Outlander MAX Limited, безсумнівно, належно оцінять низку інших удосконалень, серед яких варто відзначити встановлення амортизаторів FOX 1.5 Podium QS3 оновленої конструкції у всіх чотирьох кутах. Інженерами Can-Am розроблено спеціальне калібрування амортизаторів для моделі Limited, що забезпечує оптимальний рівень комфорту як для водія, так і для пасажира.

Лебідка WARN на 1361 кг з роликовим тросоукладником

Ніяких простоїв

Ця потужна лебідка на 1361 кг входить до заводської комплектації квадроциклів і здатна поратися з найважчими ситуаціями, будучи незамінним інструментом для вирішення різноманітних проблем під час полювання, сільськогосподарських робіт або просування місцевістю, вкритою вибоїнами з багнюкою, який також стане в нагоді, коли вам потрібно буде витягнути з халепи ваших друзів.

Безступінчаста трансмісія (варіатор)

Зачіпляє і мчить

Надійна технологія безступінчастої трансмісії (варіатора) забезпечує плавне чутливе перемикання передач у потрібний момент. Для зручності використання ви можете покластися на функцію гальмування двигуном, що допомагає уповільнити рух під час спуску по схилу.

26-дюймові шини Maxxis† BIGHORN 2.0 на 14-дюймових литих алюмінієвих колісних дисках

Колісні диски та шини преміум-класу

Готові до їзди коли і куди вам заманеться, шини Maxxis Bighorn 2.0 забезпечують плавну їзду, передбачувану поведінку на поворотах і максимальну впевненість під час підйому вгору. Їх установлено на міцні й легковагі литі алюмінієві колісні диски оновленої конструкції.

Система GPS Garmin Montana 650T з сенсорним екраном

Впевнено прямуйте обраним маршрутом

Can-Am у співробітництві з провідним виробником систем GPS Garmin оснастила модель Outlander MAX LIMITED вбудованою системою GPS Montana 650T з сенсорним екраном. З камерою 5 мегапікселів, попередньо завантаженими топографічними мапами, 4-дюймовим кольоровим дисплеєм, барометричним висотоміром, 3-координатним компасом, можливістю бездротової передачі даних та іншими функціями ця система виправдає вашу довіру в умовах їзди далеко від торованих шляхів.

Стандартні характеристики для виконання важких робіт

Готовий до негайного виконання робіт

З найбільшим у галузі тяговим зусиллям 750 кг, переднім та заднім багажниками з точками кріплення системи LinQ й багатофункціональною приладовою панеллю квадроцикл Outlander стане вашим кращим помічником у виконанні робіт і товаришем у розвагах.

Специфікації

Двигун Новий 91-сильний двигун 1000R
Амортизатори преміум-класу FOX 1.5 PODIUM QS3
Підсилювач рульового керування Тридіапазонна динамічна система рульового керування з підсиленням (DPS)
Колір
W Ширина 122 см
L Довжина 239 см
H Висота 135 см
WB Колісна база 150 см
GC Кліренс 28 см
W Ширина 122 см
L Довжина 239 см
H Висота 135 см
WB Колісна база 150 см
GC Кліренс 28 см
Двигун
Підвіски
Гальма
Шини/колісні диски
Розміри
Характерні властивості
Гарантія

Аксесуари

Найвища якість та органічна, безшовна інтеграція. Аксесуари, які зручно встановлюються, ідеально пасують та мають чудовий зовнішній вигляд і тривалий експлуатаційний ресурс, є єдиним способом трансформувати будь-який транспортний засіб Can-Am на ваш індивідуальний транспортний засіб Can-Am. Насолоджуйтесь різноманіттям зручностей, обираючи та комбінуючи численні варіанти індивідуалізованих аксесуарів та приладдя.

ОНЛАЙН КАТАЛОГ