Квадроцикл
OUTLANDER MAX DPS 570

Двомісна конфігурація, що забезпечує підвищений рівень комфорту під час їзди, а також легко й швидко перетворюється в одномісну. Ми отримали також додатковий рівень комфорту з тридіапазонною динамічною системою рульового керування з підсиленням (DPS).

від
 
 Додати до порівняння
Вся представлена на сайті інформація, що стосується вартості товару, носить інформаційний характер і ні за яких умов не є публічною офертою, яка визначається положеннями (ст. Ст. 633, 641, 642 і гл.63 Цивільного кодексу України). Точну інформацію про вартість товару Ви зможете отримати від менеджера по електронній пошті або по телефону. Оплата в гривнях за комерційним курсом на день оплати.

Варіанти двигунів ROTAX на вибір: 450 і 570

Урівноважений звір

Обирайте 38-сильний чотиритактний одноциліндровий двигун Rotax 450 з рідинним охолодженням або 48-сильний восьмиклапанний V-подібний двигун Rotax 570 з одинарним верхнім розподільним валом і рідинним охолодженням, які є ідеальними для тривалої експлуатації в будь-яких умовах. Завдяки гнучкому регулюванню крутного моменту залежно від навантаження та ефективній, економічній витраті палива під час тривалих поїздок, він зробить квадроцикл вашим улюбленим транспортним засобом.

Незалежна торсіонна задня підвіска на поздовжніх важелях (TTI)

Усуває знос і зміни кута розхилу коліс

Єдина в галузі незалежна задня підвіска, яка забезпечує вертикальний рух задніх коліс замість нестійкого метеликоподібного коливання. Вона також має стратегічну конструкцію, що гарантує чутливу керованість, оптимальне зчеплення з поверхнею й ефективну передачу потужності на колеса. Маючи 5 позицій регулювання попереднього натягу амортизаторів і довжину ходу підвіски 22 см, квадроцикли Outlander MAX DPS здані поглинати нерівності пересіченої місцевості, що дозволяє водієві почуватися комфортно й зосередити свою увагу на трасі.

Передня підвіска на двійних А-подібних важелях

Краще відчуття керма

Конструкція має геометрію, що забезпечує контроль занурювання, для кращого долання поворотів і покращення динамічних характеристик гальмування, а довжина ходу підвіски 23 см підвищує рівень комфорту та ходові якості на пересіченій місцевості.

Тридіапазонна динамічна система рульового керування з підсиленням (DPS)

Інженерна точність рульового керування

Тридіапазонна динамічна система рульового керування з підсиленням (DPS) забезпечує зручне підсилення рульового керування, ступінь якого залежить від швидкості транспортного засобу. На низьких швидкостях ступінь підсилення рульового керування зростає для полегшення керування та зменшується на високій швидкості для забезпечення максимального «відчуття дороги» водієм. До того ж, є можливість вибору між трьома режимами залежно від умов їзди.

Тягове зусилля 590 кг

Перевезення вантажів

Повністю оснащені для перевезення вантажів, квадроцикли Outlander мають стандартний задній зчіпний пристрій пластинчастої конструкції й неабияке тягове зусилля – 590 кг.

Специфікації

Двигун 570
Приводний механізм Привід на 2 або 4 колеса з автоматичною системою блокування переднього диференціала VISCO-LOK QE
Тягове зусилля 590 кг
Колір
W Ширина 117 см
L Довжина 231 см
H Висота 133 см
WB Колісна база 150 см
GC Кліренс 27 см
W Ширина 117 см
L Довжина 231 см
H Висота 133 см
WB Колісна база 150 см
GC Кліренс 27 см
Двигуни
Підвіски
Гальма
Шини/колісні диски
Розміри
Характерні властивості
Гарантія

Аксесуари

Найвища якість та органічна, безшовна інтеграція. Аксесуари, які зручно встановлюються, ідеально пасують та мають чудовий зовнішній вигляд і тривалий експлуатаційний ресурс, є єдиним способом трансформувати будь-який транспортний засіб Can-Am на ваш індивідуальний транспортний засіб Can-Am. Насолоджуйтесь різноманіттям зручностей, обираючи та комбінуючи численні варіанти індивідуалізованих аксесуарів та приладдя.

ОНЛАЙН КАТАЛОГ