Гідроцикл
WAKE STD 170

Хапайте свій вейкборд, скейтборд, дошку для серфінга або що там ще, на чому ви любите розважатися на воді, і вперед за мрією. Завдяки своїм ексклюзивним конструктивним особливостям, орієнтованим на заняття водними видами спорту, як от режим водних лиж, лижний пілон з системою швидкого кріплення LINQ та рама для вейкборда, цей гідроцикл – саме те, що вам потрібно для спортивних розваг на воді.

від 15 300 €
 
 Додати до порівняння
Вся представлена на сайті інформація, що стосується вартості товару, носить інформаційний характер і ні за яких умов не є публічною офертою, яка визначається положеннями (ст. Ст. 633, 641, 642 і гл.63 Цивільного кодексу України). Точну інформацію про вартість товару, та його комплектацію Ви зможете отримати від менеджера любого Офіційного BRP-центра (дилера) по електронній пошті або по телефону. Оплата в гривнях за комерційним курсом на день оплати.

Аудіосистема преміум-класу з підтримкою технології Bluetooth *

Музика на борту

Перша в галузі повністю інтегрована водонепроникна аудіосистема підтримуватиме ваш гарний настрій завжди й усюди завдяки 100 Вт загальної потужності системи, повністю водонепроникній конструкції, можливості спряження по Bluetooth та зовнішньому пульту керування відтворенням, щоб улюблена пісня завжди була на борту.

* За додатковим замовленням

Переналаштовувана. Зручна. Інноваційна.

Велика платформа для стрибків у воду

Створений для тусовок на воді, цей гідроцикл має найбільшу в галузі платформу для стрибків у воду. Рівна, стійка та зручна, вона є ідеальною для підйому на борт з води, прийому сонячних ванн або підготовки до занять воднобуксирними видами спорту. А знявши заднє сидіння, можна створити ще більше вільного простору для відпочинку та розваг.

Конфігурація WAKE

Воднобуксирні види спорту для всіх

Насолоджуватись воднобуксирними видами спорту з вашого гідроцикла Sea-Doo відтепер легко як ніколи завдяки трьом ексклюзивним конструктивним особливостям: висувному лижному пілону із системою швидкого кріплення LinQ, режиму водних лиж і рамі для перевезення вейкборда.

Режим водних лиж

Завжди стартуйте як професіонал

Ця ексклюзивна функція дозволяє водіям обирати запрограмовані профілі прискорення та швидкості, забезпечуючи прогнозовані й точно контрольовані старти для занять воднолижним спортом і вейкбордингом, а також користуватися всіма перевагами 2 інших режимів їзди (спортивного та економічного).

Стійкий і прогнозований корпус

У стані спокою. На швидкості. Завжди стійкий.

Чи то ви мчитеся по відкритому морю на повному газу, чи то спокійно відпочиваєте, зупинившись у маленькій бухті, чи просто підіймаєтесь на борт з води – цей корпус покращеної, ширшої конструкції з нижчим центром ваги забезпечує найвищий у галузі рівень стійкості.

Матеріал корпусу Polytec 2 покоління

Міцний і легкий

Цей міцний матеріал, тепер уже в своєму другому поколінні, зменшує вагу судна, забезпечуючи оптимальний ККД та відмінні експлуатаційні характеристики, і дозволяє легко буксирувати гідроцикл більшістю автомобілів. До того ж кольорові виливані вставки роблять його більш стійким до подряпин, ніж склопластик.

Піднімайтеся на борт або «зависайте» у воді

Підніжка для підйому на борт

Ви можете легко повертатися на борт після розваг у воді, скориставшись підніжкою, яка складається і відкидається одним рухом руки.

Ексклюзивна технологія Sea-Doo

Замкнена система охолодження

Ця технологія захищає двигун від корозії, яка спричиняється через потрапляння в нього солоної води та сторонніх часток, і гарантує підвищену надійність двигуна та впевненість у його безперебійній роботі.

Перша в галузі й найбільш інтуїтивна гальмівна система на воді

Система інтелектуального керування гальмуванням та реверсом

Визнана Службою берегової охорони США як технологія, що сприяє підвищенню безпеки ходіння на маломірних суднах, розроблена для гідроциклів Sea-Doo ексклюзивна система iBR, тепер у своєму третьому поколінні, суттєво скорочує гальмівний шлях. Водії мають можливість перемикатися на передній хід, нейтральну передачу або реверс, не відриваючи рук від керма, і зберігати стійкість та впевненість під час маневрування на низьких швидкостях.

Передній багажний відсік ще більшого розміру

Беріть із собою все, що забажаєте

Найбільший багажний простір у цій категорії* (152 л) дає вам можливість перевозити скільки завгодно речей та спорядження

*Веб-сайти виробників. За даними про моделі за схожою ціною.

Водонепроникне відділення для телефона

Тримайте його сухим і зарядженим

Водонепроникне відділення з вбудованим USB-портом* забезпечує можливість підзаряджання та безперервної роботи ваших приладів, наприклад, телефонів та екшн-камер, а також їх безпечне зберігання завдяки щільній фіксації в захищеній від ударів водостійкій «колисці».

*USB-порт пропонується як допоміжне обладнання.

Специфікації

Двигун Rotax 1630 ACE - 170 к.с.
Топливний бак 60 л
Місце зберігання 160.8 л
Пасажиромісткість 3
Матеріал корпусу Polytec 2-го покоління
Колір
W Ширина 125 см
L Довжина 331,8 см
W Ширина 125 см
L Довжина 331,8 см
Місткість
Розміри
Двигун
Корпус
Приладова панель
Інші характеристики
Гарантія

Аксесуари

Отримуй більше від кожної поїздки. Знайди ідеальні аксесуари для свого транспортного засобу!

ОНЛАЙН КАТАЛОГ