Гідроцикл
SPARK TRIXX

Єдиний в своєму роді, гідроцикл, який робить виконання трюків настільки легким і веселим заняттям, що ви завжди благатимете подовжити світловий день ну хоча б на годинку!

від 9 990 €
 
SPARK TRIXX (двомісний) 9 990 €
SPARK TRIXX (тримісний) 10 990 €
 Додати до порівняння
Вся представлена на сайті інформація, що стосується вартості товару, носить інформаційний характер і ні за яких умов не є публічною офертою, яка визначається положеннями (ст. Ст. 633, 641, 642 і гл.63 Цивільного кодексу України). Точну інформацію про вартість товару Ви зможете отримати від менеджера по електронній пошті або по телефону. Оплата в гривнях за комерційним курсом на день оплати.

Розважаємося по-новому

Конфігурація TRIXX

Відтепер ви зможете розважатися як ніколи раніше, адже виконання найрізноманітніших трюків ще ніколи не було таким легким і веселим заняттям.
Ніколи не виконуйте трюки або складні маневри з пасажиром на борту. Не намагайтеся цього робити, якщо не маєте відповідних навичок і досвіду.

Крутіші трюки? Все, що забажаєте…

Система диферентівки розширеного діапазону

Ця ексклюзивна технологія від Sea-Doo дозволяє значно збільшити можливу висоту підйому носа судна і глибину його занурення у воду. Тому виконання найкарколомніших трюків стає як ніколи легким і приємним.

А може навстоячки?

Клинчасті упори для ніг

Клинчасті упори для ніг забезпечують поліпшення стійкості й упевненості в різних стоячих положеннях, що дозволяє набагато легше виконувати ефектні трюки, як це роблять справжні професіонали!

Знайди свій хват

Кермо, регульоване по висоті

Регулювання висоти керма дозволяє обрати положення, яке є найзручнішим для водія, враховуючи власний досвід і манеру їзди. До того ж різні положення керма дають можливість вибору влучного варіанту для покращення маневрених характеристик гідроцикла в будь-яких умовах акваторії.

Нехай музика грає, хай серце співає

Портативна аудіосистема BRP

Слухайте улюблену музику в воді, на воді та на суші – будь-де, адже ця аудіосистема є не лише знімною, а ще й повністю водонепроникною. 25 ват потужності кожного з двох динаміків й підтримка передачі даних за технологією Bluetooth, літієвий акумулятор, що перезаряджається, та ще й панель керування, завдяки чому цей «агрегат» є абсолютно зручним у користуванні та управлінні як на борту гідроцикла, так і поза ним, на землі і на воді.

Зупиняйтеся швидше, швартуйтеся з легкістю

Система інтелектуального керування гальмами та реверсом (iBR)

Встановлювана на гідроциклах Sea-Doo ексклюзивна система iBR забезпечує скорочення гальмівного шляху для більшої впевненості під час їзди, а також сприяє підвищенню рівня керованості та маневреності судна.

*За результатами внутрішніх випробувань компанії BRP порівняно з моделями без системи iBR.

Легкий і високоміцний

Матеріал Polytec

Цей міцний матеріал зменшує вагу судна, забезпечуючи оптимальний ККД та відмінні експлуатаційні характеристики, і дозволяє легко буксирувати гідроцикл більшістю автомобілів. До того ж кольорові виливані вставки роблять його більш стійким до подряпин, ніж склопластик.

Високооктанова розвага

Спортивний режим

Цей найбільш чутливий до відкриття дросельної заслінки режим витискає з вашого гідроцикла найкращі експлуатаційні характеристики, які забезпечує двигун Rotax 900 HO ACE потужністю 90 к.с.

Замкнена система охолодження

Ця технологія захищає двигун від корозії, яка спричиняється через потрапляння в нього солоної води та сміття, і гарантує підвищену надійність мотора та впевненість у його безперебійній роботі.

Специфікації

ПОТУЖНІСТЬ 90 к.с.
ЄМНІСТЬ ПАЛИВНОГО БАКА 30 л
КІЛЬКІСТЬ МІСЦЬ 2 або 3
Колір
W Ширина 118 см
L Довжина 279 см / 305 см
W Ширина 118 см
L Довжина 279 см / 305 см
Місткість
Двигун
Розміри
Корпус
Приладова панель
Інші характеристики
Гарантія

ЕКІПІРУВАННЯ ТА АКСЕСУАРИ

ЖИВІТЬ ЖИТТЯМ SEA-DOO З ПОВНИМ ДОСВІДОМ

ОНЛАЙН КАТАЛОГ