Гідроцикл
RXT-X RS 300

Його принципово нова, суттєво легша платформа в поєднанні з системою Ergolock забезпечує максимальну керованість у будь-яких умовах, що робить RXT-X новим еталоном ходових якостей на хвилюванні. А з двигуном потужністю 300 к.с. розгін до 96 км/год. - справа лише кількох секунд.

від 21 100 €
 
RXT X RS 300 (Millenium Yellow) 21 100 €
RXT X RS 300 (Premium Midnight Purple) з Аудіосистемою 22 400 €
 Додати до порівняння
Вся представлена на сайті інформація, що стосується вартості товару, носить інформаційний характер і ні за яких умов не є публічною офертою, яка визначається положеннями (ст. Ст. 633, 641, 642 і гл.63 Цивільного кодексу України). Точну інформацію про вартість товару, та його комплектацію Ви зможете отримати від менеджера любого Офіційного BRP-центра (дилера) по електронній пошті або по телефону. Оплата в гривнях за комерційним курсом на день оплати.

Швидко. Легко. Надійно.

Система швидкого кріплення вантажу LinQ на кормі

Відтепер ви можете перевозити ще більше речей завдяки надійній системі швидкого кріплення допоміжного приладдя LinQ, яка дозволяє швидко й легко встановити на кормі вашого гідроцикла паливну каністру, сумку або холодильник, скориставшись двома зручними вбудованими точками кріплення.

Переналаштовувана. Зручна. Інноваційна.

Велика платформа для стрибків у воду

Створений для тусовок на воді, цей гідроцикл має найбільшу в галузі платформу для стрибків у воду. Рівна, стійка та зручна, вона є ідеальною для підйому на борт з води, прийому сонячних ванн або підготовки до занять воднобуксирними видами спорту. А знявши заднє сидіння, можна створити ще більше вільного простору для відпочинку та розваг.

Стійкий і прогнозований корпус

У стані спокою. На швидкості. Завжди стійкий.

Чи то ви мчитеся по відкритому морю на повному газу, чи то спокійно відпочиваєте, зупинившись у маленькій бухті, чи просто підіймаєтесь на борт з води – цей корпус покращеної, ширшої конструкції з нижчим центром ваги забезпечує найвищий у галузі рівень стійкості.

Двигун Rotax 1630 ACE

Найпотужніший двигун з усіх, якими досі обладнувалися Sea-Doo.

З нагнітачем наддуву, зовнішнім проміжним охолоджувачем і технологією поліпшеної ефективності спалювання палива (ACE), він має високий ККД і неймовірні характеристики розгону. Це найпотужніший двигун на Sea-Doo, який видає вражаючих 300 кінських сил.

Прямий доступ до переднього багажного відсіку

Геніальне рішення для облаштування багажного простору

Всі речі та приладдя відтепер завжди під рукою. Перший у галузі передній багажний відсік з безпосереднім доступом, який відкривається простим підняттям керма без необхідності підводитися з місця. Це найвдаліший водонепроникний багажний відсік з усіх, які ми досі розробляли для наших гідроциклів. Тепер ви маєте достатньо багажного простору для своєї наступної подорожі.

Система Ergolock із сидінням модульної конструкції

«Вростіть» у сидіння

Сидіння вузького профілю дозволяє розташувати коліна ближче одне до одного, щоб триматися на сидінні міцніше, одночасно спрощуючи перехід у положення стоячи. А якщо зняти заднє сидіння, ви отримаєте ще більше простору для тусовки, сонячних ванн або пікніка удвох.

Ексклюзивна технологія Sea-Doo

Замкнена система охолодження

Ця технологія захищає двигун від корозії, яка спричиняється через потрапляння в нього солоної води та сторонніх часток, і гарантує підвищену надійність двигуна та впевненість у його безперебійній роботі.

Перша в галузі й найбільш інтуїтивна гальмівна система на воді

Система інтелектуального керування гальмуванням та реверсом

Визнана Службою берегової охорони США як технологія, що сприяє підвищенню безпеки ходіння на маломірних суднах, розроблена для гідроциклів Sea-Doo ексклюзивна система iBR, тепер у своєму третьому поколінні, суттєво скорочує гальмівний шлях. Водії мають можливість перемикатися на передній хід, нейтральну передачу або реверс, не відриваючи рук від керма, і зберігати стійкість та впевненість під час маневрування на низьких швидкостях.

Повністю цифрова приладова панель

Широкий цифровий дисплей

Цифрова приладова панель з дисплеєм 7,6 дюймів (19,3 см) завширшки робить зручнішим перемикання режимів та пошук даних про гідроцикл. Підсвітка з автоматично регульованою інтенсивністю забезпечує чудову видимість у будь-який час доби, а збільшена площа дисплея поліпшує перегляд інформації під час їзди.

Виводьте ходові характеристики на новий рівень

Конфігурація Х

Придбайте конфігурацію з покращеними ходовими характеристиками. Завдяки спонсонам конфігурації X для забезпечення стійкості на поворотах та нашій інноваційній системі ErgoLock з вузьким гоночним сидінням, спеціально скошеними клинчастими упорами для ніг та регульованою рульовою колонкою конфігурації Х, ви і ваша машина стаєте одним цілим.

Система диферентування

Точність налаштування на кінчиках ваших пальців

Зручний доступ до кнопки керування системою диферентування (VTS), розташованої на кермі, для точного налаштування диференту залежно від переваг водія, умов акваторії та кількості пасажирів на борту.

Аудіосистема преміум-класу з підтримкою технології Bluetooth

Музика на борту

Перша в галузі повністю інтегрована водонепроникна аудіосистема підтримуватиме ваш гарний настрій завжди й усюди завдяки 100 Вт загальної потужності системи, повністю водонепроникній конструкції, можливості спряження по Bluetooth та зовнішньому пульту керування відтворенням, щоб улюблена пісня завжди була на борту.

* В стандартній комплектації конфігурації “Audio”

Специфікації

Двигун Rotax 1630 ACE, 300 к.с.
Топливний бак 70 л
Місце зберігання 98.9 л
Пасажиромісткість 3
Матеріал корпусу Склопластик
Колір
W Ширина 125,5 см
L Довжина 345,1 см
W Ширина 125,5 см
L Довжина 345,1 см
Місткість
Розміри
Двигун
Корпус
Приладова панель
Інші характеристики
Гарантія

Аксесуари

Отримуй більше від кожної поїздки. Знайди ідеальні аксесуари для свого транспортного засобу!

ОНЛАЙН КАТАЛОГ