Гідроцикл
RXP-X 300

Найкращий у лінійці перегоновий гідроцикл ідеально поєднує в собі потужність, керованість та контроль. А з 300-сильним двигуном Rotax 1630 ACE ви залишите всіх суперників далеко позаду, вільно маневруючи між буйками.

від 19 700 €
 
RXP-X RS 300 (Jungle Green) 19 700 €
RXP-X RS 300 (Dragon Red) 20 000 €
 Додати до порівняння
Вся представлена на сайті інформація, що стосується вартості товару, носить інформаційний характер і ні за яких умов не є публічною офертою, яка визначається положеннями (ст. Ст. 633, 641, 642 і гл.63 Цивільного кодексу України). Точну інформацію про вартість товару Ви зможете отримати від менеджера по електронній пошті або по телефону. Оплата в гривнях за комерційним курсом на день оплати.

Найпотужніший з двигунів, якими дотепер обладнувалися гідроцикли Sea-Doo

Двигун Rotax 1630 ACE

Оснащений нагнітачем наддуву, зовнішнім проміжним охолоджувачем і технологією поліпшеної ефективності спалювання палива (ACE) він має високий ККД і неймовірні характеристики розгону. Цей двигун є найпотужнішим з усіх досі встановлюваних на гідроциклах Sea-Doo, генеруючи вражаючі 300 к.с.

Все для того, щоб водій отримав найкращі відчуття від їзди

Система Ergolock

Злийтеся воєдино з машиною, надійно зафіксувавши своє тіло для кращої керованості та контролю, що досягаються завдяки поєднанню вузького сидіння перегонового типу, спеціальних нахилених клинчастих упорів для ніг і системи регульованого ергономічного рульового керування.

Підіймаймо планку

Кермо перегонового типу, регульоване по висоті

Регульоване по висоті в межах до 73 мм це кермо з телескопічною рульовою колонкою дозволяє водіям будь-якого зросту почуватися впевнено в будь-яких, навіть найжорсткіших умовах їзди.

Ніби приклеєний до поверхні води

Корпус T3

Приготуватись, налаштуватись, вперед! Глибокий V-подібний корпус – улюбленець нашої команди гонщиків Sea-Doo X-Team – забезпечує неймовірний рівень контролю і точності для долання найкрутіших поворотів і неперевершеної керованості.

Долайте повороти як чемпіон

Регульовані спонсони конфігурації X

Ефективна конструкція, яка поліпшує поперечну стійкість під час заходу в поворот. Спонсони мають 3 позиції регулювання залежно від рівня підготовки та умов акваторії: вище – для більш маневреної й жвавої їзди; нижче – для виконання більш агресивних поворотів. Наявність кінцевих крильцят дозволяє виконувати повороти з крутішим кутом нахилу.

Точність регулювання на кінчиках пальців

Система диферентівки з функцією контролю під час запуску

Система диферентівки (VTS) із зручним доступом до елементів керування на рукоятках керма для точного регулювання керованості в залежності від індивідуальних переваг водія, умов акваторії та числа пасажирів. До того ж вона передбачає функцію контролю під час запуску, яка активується за допомогою органів керування на рукоятках керма й забезпечує оптимальний контроль розгону.

Система інтелектуального керування гальмами та реверсом (iBR)

Визнана Службою берегової охорони США як технологія, що сприяє підвищенню безпеки ходіння на маломірних суднах, система iBR від Sea-Doo, тепер у своєму третьому поколінні, дозволяє вам зупинятися швидше. Водії мають можливість перемикатися на передній хід, нейтральну передачу або реверс, не відриваючи рук від керма, і зберігати стійкість та впевненість під час маневрування на низьких швидкостях.

Повністю цифрова приладова панель

Система інтелектуального керування дроселем

Цифрова приладова панель надає водієві зручний доступ до інформації про транспортний засіб і режими їзди. Підсвітка з автоматично регульованою інтенсивністю, яка забезпечує відмінну видимість у будь-який час доби, збільшена область перегляду даних, а також цифри та букви більшого розміру поліпшують користування панеллю під час їзди.

Ексклюзивна технологія Sea-Doo

Замкнена система охолодження

Ця технологія захищає двигун від корозії, яка спричиняється через потрапляння в нього солоної води та сміття, і гарантує підвищену надійність мотора та впевненість у його безперебійній роботі.

Специфікації

ПОТУЖНІСТЬ 300 к.с.
ЄМНІСТЬ ПАЛИВНОГО БАКА 60 л
КІЛЬКІСТЬ МІСЦЬ 2
Колір
W Ширина 122.7 см
L Довжина 331.6 см
W Ширина 122.7 см
L Довжина 331.6 см
Місткість
Двигун
Розміри
Корпус
Приладова панель
Інші характеристики
Гарантія

ЕКІПІРУВАННЯ ТА АКСЕСУАРИ

ЖИВІТЬ ЖИТТЯМ SEA-DOO З ПОВНИМ ДОСВІДОМ

ОНЛАЙН КАТАЛОГ