Гідроцикл
GTX LIMITED 300

Завдяки найбільшій платформі для стрибків у воду в галузі та знімному сидінню, моделі GTX пропонують вам просто відпочити або насолодитися пікніком. Додайте музику зі своєї аудіосистеми з підтримкою технології Bluetooth та додатковий багаж, як-от холодильний ящик, і ваші дні на воді вже ніколи не будуть такими як раніше.

від 21 990 €
 
GTX LIMITED 300 21 990 €
 Додати до порівняння
Вся представлена на сайті інформація, що стосується вартості товару, носить інформаційний характер і ні за яких умов не є публічною офертою, яка визначається положеннями (ст. Ст. 633, 641, 642 і гл.63 Цивільного кодексу України). Точну інформацію про вартість товару Ви зможете отримати від менеджера по електронній пошті або по телефону. Оплата в гривнях за комерційним курсом на день оплати.

Вітальня на борту

Велика платформа для стрибків у воду

Перший гідроцикл, призначений для тусовок на воді, з найбільшою в галузі платформою для стрибків у воду. Абсолютно рівна, стійка та комфортна, вона є ідеальною для підйому на борт з води, прийому сонячних ванн або підготовки до занять воднобуксирними видами спорту. А знявши заднє сидіння, можна створити ще більше вільного простору для відпочинку та розваг.

Sea-Doo, що відображає вашу сутність

Комплектація Limited

Має ексклюзивні доповнення, такі як чохол для гідроцикла, USB-порт, органайзер для зберігання речей та ексклюзивне забарвлення. Плюс ехолот, покажчик температури води тощо.

Неперевершений комфорт

Сидіння ERGOLOCK модульної конструкції

Сидіння вузького профілю дозволяє розташувати коліна ближче одне до одного, в природному положенні для їзди, тоді як ступінчаста конструкція сидіння забезпечує кращу бічну опору та стійкість для вас та ваших пасажирів. До того ж якщо зняти заднє сидіння, ви отримаєте ще більше простору для тусовки, сонячних ванн або пікніка удвох.

Революційна стійкість

Стійкий і передбачуваний корпус

Незалежно від того, що ви робите – долаєте бурхливі води відкритого моря на високій швидкості, спокійно відпочиваєте, зупинившись у маленькій бухті, чи просто підіймаєтесь на борт з боку гідроцикла – цей корпус покращеної, ширшої конструкції з нижчим центром ваги забезпечує найвищий у галузі рівень стійкості.

Оригінальні рішення для створення багажного простору

Переднє багажне відділення з можливістю безпосереднього доступу

Всі речі та приладдя відтепер завжди під рукою. Перше в галузі переднє багажне відділення з безпосереднім доступом, яке відкривається простим підняттям керма вгору без необхідності підводитися з місця. Це найвдаліше водонепроникне багажне відділення з тих, які ми досі розробляли для наших гідроциклів. Воно має достатньо багажного простору для ваших майбутніх подорожей.

Швидко. Легко. Надійно.

Система швидкого кріплення допоміжного приладдя LINQ на задній платформі

Відтепер ви можете перевозити ще більше речей на задній платформі завдяки надійній системі швидкого кріплення допоміжного приладдя LinQ, яка дозволяє швидко й легко встановити на кормі вашого гідроцикла паливну каністру, холодильний ящик, сумку для речей та інші аксесуари, скориставшись двома зручними вбудованими точками кріплення.

Музика на борту

Аудіосистема з підтримкою технології Bluetooth

Перша в галузі повністю інтегрована водонепроникна аудіосистема, яка дозволяє перетворити будь-яку подорож на безперервну вечірку, адже вона має загальну потужність у 100 ват, повністю водонепроникну конструкцію, функцію обміну даними за допомогою Bluetooth, а також зовнішні елементи управління програванням композицій, щоб ви могли завжди насолоджуватись улюбленими мелодіями на борту судна.

Тримайте свій телефон сухим і зарядженим

Водонепроникне відділення для телефона

Водонепроникне відділення для телефона з вбудованим USB-портом*, що забезпечує можливість підзаряджання та безперервної роботи ваших приладів, як-от телефонів та екшн-камер, а також їх безпечне перевезення завдяки щільній фіксації в захищеній від ударів водостійкій «колисці».

* Входить у стандартну комплектацію тільки на моделях Limited.

Комфорт і зручність

Конструктивні особливості для підвищення рівня комфорту під час подорожей

Завдяки цим конструктивним особливостям, які входять у стандартну комплектацію, ви можете подорожувати хоч з ранку до ночі: кермо з регулюванням кута нахилу, круїз-контроль, режим повільного руху, а також східець для підйому на борт. Беззаперечний комфорт!

Оберіть свою потужність

2 варіанти двигунів на вибір

Оберіть будь-який з двох потужних двигунів Rotax, оснащених технологією покращеної ефективності згоряння пального (ACE): 1630 ACE потужністю 230 к.с. або хвилюючий кров 300-сильний 1630 АСЕ для кращого розгону.

Зупиняйтеся швидше, швартуйтеся з легкістю

Система інтелектуального керування гальмами та реверсом (iBR)

Визнана Службою берегової охорони США з 2009 року як технологія, що сприяє підвищенню безпеки ходіння на маломірних суднах, ексклюзивна система iBR (система інтелектуального керування гальмами та реверсом) Sea-Doo, дозволяє скоротити гальмівний шлях майже на 48 метрів* порівняно з гідроциклами, не облаштованими гальмівною системою. Водії мають можливість перемикатися на передній хід, нейтральну передачу або реверс, не відриваючи рук від керма, і зберігати стійкість та впевненість під час маневрування на низьких швидкостях.

* За результатами внутрішніх випробувань компанії BRP.

Повністю цифрова приладова панель

Цифрова приладова панель з дисплеєм 7,6 дюймів завширшки

Цифрова приладова панель надає водієві зручний доступ до інформації про транспортний засіб і режими їзди. Підсвітка з автоматично регульованою інтенсивністю, яка забезпечує відмінну видимість у будь-який час доби, збільшена область перегляду даних, а також цифри та букви більшого розміру поліпшують користування панеллю під час їзди.

Ексклюзивна технологія Sea-Doo

Замкнена система охолодження

Ця технологія захищає двигун від корозії, яка спричиняється через потрапляння в нього солоної води та сміття, і гарантує підвищену надійність мотора та впевненість у його безперебійній роботі.

Специфікації

ПОТУЖНІСТЬ 300 к.с.
ЄМНІСТЬ ПАЛИВНОГО БАКА Відтепер 70 л
КІЛЬКІСТЬ МІСЦЬ 3
Колір
W Ширина 125.5 см
L Довжина 345.1 см
W Ширина 125.5 см
L Довжина 345.1 см
Місткість
Двигун
Розміри
Корпус
Приладова панель
Інші характеристики
Гарантія

ЕКІПІРУВАННЯ ТА АКСЕСУАРИ

ЖИВІТЬ ЖИТТЯМ SEA-DOO З ПОВНИМ ДОСВІДОМ

ОНЛАЙН КАТАЛОГ