Гідроцикл
GTX LIMITED 300

Перший гідроцикл, призначений для спокійного відпочинку на воді, з найбільшою в галузі платформою для стрибків у воду й знімним сидінням, які дають можливість просто розслабитися і полежати чи влаштувати пікнік. Крім того, цей гідроцикл має аудіосистему з підтримкою технології Bluetooth і здатен перевозити додаткові речі, наприклад, холодильник. Одним словом, цей гідроцикл пропонує новий стандарт функціональних характеристик для водних прогулянок.

від 21 700 €
 
 Додати до порівняння
Вся представлена на сайті інформація, що стосується вартості товару, носить інформаційний характер і ні за яких умов не є публічною офертою, яка визначається положеннями (ст. Ст. 633, 641, 642 і гл.63 Цивільного кодексу України). Точну інформацію про вартість товару Ви зможете отримати від менеджера по електронній пошті або по телефону. Оплата в гривнях за комерційним курсом на день оплати.

Житловий простір на борту

Велика платформа для стрибків у воду

Перший гідроцикл, призначений для спокійного відпочинку на воді, з найбільшою в галузі платформою для стрибків у воду. Абсолютно рівна, стійка та комфортна, вона забезпечує ідеальні умови для підняття на борт, відпочинку й підготовки для занять воднобуксирними видами спорту. А знявши заднє сидіння, можна створити ще більше вільного простору для відпочинку та розваг.

Найважливіші речі від Sea-Doo

Конфігурація LIMITED

Включає численні ексклюзивні додаткові характеристики, зокрема чохол для гідроциклів, USB-порт, знімну водонепроникну сумку, набір засобів безпеки й ексклюзивні варіанти забарвлення, а також глибиномір, покажчик температури води, високоефективну систему диферентування (VTS) та багато інших.

Неперевершений комфорт

Сидіння ERGOLOCK модульної конструкції

Сидіння вузького профілю дозволяє зсунути коліна ближче, зайнявши більш природне положення під час їзди, а ступінчаста конструкція покращує бокову опору та стійкість для вас і ваших пасажирів. До того ж знімне заднє сидіння дає можливість створити ще більше вільного простору для «зависання», засмагання або пікніка для двох.

Революційна стійкість

Корпус ST3

Чи то ви на високій швидкості долаєте бурхливі води відкритого моря, чи то спокійно відпочиваєте, зупинившись у маленькій бухті, чи просто підіймаєтесь на борт збоку, цей корпус покращеної ширшої конструкції з нижчим центром ваги забезпечує найкращий в галузі рівень стійкості.

Оригінальні рішення для створення багажного простору

Переднє багажне відділення з можливістю безпосереднього доступу

Всі речі та приладдя відтепер завжди під рукою. Перше в галузі переднє багажне відділення з безпосереднім доступом, яке відкривається простим підняттям керма вгору без необхідності підводитись зі свого місця. Це найвдаліше водонепроникне багажне відділення з тих, які ми вбудовували в наші гідроцикли. Воно забезпечуватиме достатній багажний простір для ваших майбутніх подорожей.

Швидко. Легко. Надійно

Система швидкого кріплення допоміжного обладнання LINQ на задній платформі

Відтепер ви можете перевозити ще більше речей на задній платформі завдяки наявності надійної системи швидкого кріплення допоміжного обладнання LinQ. Вона дозволяє швидко й легко встановити на кормі вашого судна паливну каністру, холодильник, сумку для речей та інші аксесуари, скориставшись двома зручними вбудованими точками кріплення.

Музика на борту

Аудіосистема з підтримкою технології Bluetooth

Перша в галузі повністю інтегрована водонепроникна аудіосистема, яка дозволяє перетворити будь-яку подорож на безперервну вечірку, адже вона має загальну потужність у 100 ват, повністю водонепроникну конструкцію, функцію обміну даними за технологією Bluetooth, а також зовнішні елементи управління програванням композицій, щоб ви могли завжди насолоджуватись улюбленими мелодіями на борту судна.

Тримайте свій телефон сухим і зарядженим

Водонепроникне відділення для телефона

Водонепроникний кофр для телефона з вбудованим USB-портом*, що забезпечує можливість підзаряджання та безперервної роботи ваших приладів, як-от, телефонів та екшн-камер, а також їх безпечне перевезення завдяки щільній фіксації в захищеному від ударів водостійкому відділенні.

*У стандартній комплектації лише на моделях конфігурації Limited

Зручність та комфорт

Низка характеристик для підвищення рівня комфорту під час подорожей

Подорожуйте хоч цілими днями з цими характеристиками в стандартній комплектації: кермо з регулюванням кута нахилу, круїз-контроль, режим повільного руху, а також підніжка для підняття на борт. Безперечний комфорт!

Оберіть влучну потужність

2 варіанти двигунів на вибір

Обирайте один з двох потужних двигунів, оснащених технологією поліпшеної ефективності спалювання палива: 230-сильний Rotax 1500 HO ACE або дивовижний Rotax 1630 ACE потужністю 300 к. с. з покращеними характеристиками розгону.

Зупиняймося швидше, швартуймося зручніше

Система інтелектуального керування гальмами та реверсом (iBR)

Ексклюзивну систему iBR (система інтелектуального керування гальмами та реверсом) від Sea-Doo, починаючи з 2009 року, визнано Службою берегової охорони США як технологію, що сприяє підвищенню безпеки ходіння на маломірних суднах. Тепер, у версії третього покоління, ця технологія дозволяє скоротити гальмівний шлях майже на 48 метрів* порівняно з гідроциклами без гальмівної системи. Не відриваючи рук від керма, водії мають можливість перемикати передачі, переходячи на передній хід, нейтральну передачу або реверс і зберігаючи стійкість та впевненість під час маневрування на низьких швидкостях.

* За результатами внутрішніх випробувань компанії BRP.

Абсолютно нова повністю цифрова приладова панель

Цифрова приладова панель з дисплеєм 7,6 дюймів завширшки

Абсолютно нова цифрова приладова панель з дисплеєм 7,6 дюймів завширшки, яка надає водієві зручний інтуїтивний доступ до інформації про транспортний засіб і режими їзди. Підсвітка з автоматично регульованою інтенсивністю, збільшена область перегляду даних, а також цифри та букви більшого розміру сприяють покращенню видимості під час їзди вночі чи вдень і за будь-яких умов освітлення.

Ексклюзивна технологія Sea-Doo

Замкнена система охолодження

Ця технологія захищає двигун від корозії внаслідок потрапляння солоної води та сміття, забезпечуючи підвищену надійність і впевненість.

Специфікації

Кількість місць 3
Вантажомісткість 272 кг
Двигун ROTAX 1630 ACE
Колір
W Ширина 126 см
L Довжина 345 см
W Ширина 126 см
L Довжина 345 см
Місткість
Розміри
Корпус
Двигун
Приладова панель
Гарантія

Аксесуари та спорядження

СПРОБУЙТЕ ВЕСЬ СПЕКТР МОЖЛИВОСТЕЙ, ЩО ЇХ НАДАЄ МАРКА SEA-DOO

Онлайн каталог