Гідроцикл
GTR 230

Цей гідроцикл є одним з найлегших способів поринути в світ енергійної швидкісної їзди. Він оснащений потужним 230-сильним двигуном Rotax з наддувом, а відтепер ще й обладнаний ексклюзивною системою швидкого кріплення допоміжного приладдя LinQ LinQ для вантажу та аудіосистемою з Bluetooth.

від 16 250 €
 
 Додати до порівняння
Вся представлена на сайті інформація, що стосується вартості товару, носить інформаційний характер і ні за яких умов не є публічною офертою, яка визначається положеннями (ст. Ст. 633, 641, 642 і гл.63 Цивільного кодексу України). Точну інформацію про вартість товару Ви зможете отримати від менеджера по електронній пошті або по телефону. Оплата в гривнях за комерційним курсом на день оплати.

Музика на борту

Аудіосистема з підтримкою технології Bluetooth

Розрізайте хвилі в ритмі свого власного барабана з фірмовою аудіосистемою BRP преміум-класу потужністю 100 ват. Лише одним рухом пальця створюйте потрібну атмосферу за допомогою першої в галузі встановленої виробником справді водонепроникної та повністю інтегрованої аудіосистеми з Bluetooth‡. Користуючись пультом дистанційного керування на лівому динаміку, ви можете швидко та легко змінювати пісні та гучність.

Швидко. Легко. Безпечно.

Система швидкого кріплення допоміжного приладдя LINQ на задній платформі.

Відтепер ви можете перевозити ще більше речей на задній платформі завдяки надійній системі швидкого кріплення допоміжного приладдя LinQ, яка дозволяє швидко й легко встановити на кормі вашого гідроцикла паливну каністру, холодильний ящик, сумку для речей та інші аксесуари, скориставшись двома зручними вбудованими точками кріплення.

Вітальня на борту

Велика платформа для стрибків у воду

Відтепер ця платформа для стрибків у воду рівніша, стійкіша і зручніша, і вона ідеально підходить для посадки на борт, прийому сонячних ванн або підготовки до занять воднобуксирними видами спорту. Створіть ще більше вільного простору, знявши заднє сидіння.

Більше потужності на воді

Двигун ROTAX 1630 ACE – 230 кінських сил

230 кінських сил, що викликають посмішку, із захоплюючим прискоренням від Rotax 1630. Вражаючий крутний момент та чудова економія палива.

Спритний і жвавий

Стійкий корпус

Переконструйований корпус і нижчий центр ваги для покращення стійкості та впевненості, з пасажирами або без них. Легко та весело за кермом.

Беріть із собою все, що забажаєте

Ще більший передній багажний відсік

Найбільший багажний простір у цій категорії* (152 л) дає вам можливість перевозити велику кількість речей та спорядження.

* Веб-сайти виробників. За даними про моделі за схожою ціною.

Тримайте свій телефон сухим і зарядженим

Водонепроникне відділення для телефона

Водонепроникне відділення для телефона з вбудованим USB-портом*, що забезпечує можливість підзаряджання та безперервної роботи ваших приладів, як-от телефонів та екшн-камер, а також їх безпечне перевезення завдяки щільній фіксації в захищеній від ударів водостійкій «колисці».

*USB-порт пропонується як допоміжне обладнання.

Для швидших розгонів

Спортивний режим

Найбільш чутливий до змін положення дросельної заслінки режим, який дозволяє використовувати найкращі експлуатаційні характеристики вашого гідроцикла.

Ексклюзивна технологія Sea-Doo

Замкнена система охолодження

Ця технологія захищає двигун від корозії, яка спричиняється через потрапляння в нього солоної води та сміття, і гарантує підвищену надійність мотора та впевненість у його безперебійній роботі.

Система інтелектуального керування гальмуванням та реверсом (iBR)

Визнана Службою берегової охорони США як технологія, що сприяє підвищенню безпеки ходіння на маломірних суднах, система iBR (система інтелектуального керування гальмуванням та реверсом) від Sea-Doo, тепер у своєму третьому поколінні, дозволяє вам зупинятися швидше. Водії мають можливість перемикатися на передній хід, нейтральну передачу або реверс, не відриваючи рук від керма, і зберігати стійкість та впевненість під час маневрування на низьких швидкостях.

Специфікації

ПОТУЖНІСТЬ 230 к.с.
ЄМНІСТЬ ПАЛИВНОГО БАКА 60 л
КІЛЬКІСТЬ МІСЦЬ 3
Колір
W Ширина 123.1 см
L Довжина 331.7 см
W Ширина 123.1 см
L Довжина 331.7 см
Місткість
Двигун
Розміри
Корпус
Приладова панель
Інші характеристики
Гарантія

ЕКІПІРУВАННЯ ТА АКСЕСУАРИ

ЖИВІТЬ ЖИТТЯМ SEA-DOO З ПОВНИМ ДОСВІДОМ

ОНЛАЙН КАТАЛОГ