Гідроцикл
GTR 230

Цей гідроцикл є одним з найлегших способів поринути в світ енергійної швидкісної їзди. Він оснащений потужним 230-сильним двигуном Rotax з наддувом і пропонується із найкращим у класі потужних швидкісних гідроциклів співвідношенням ціни та якості.

від 15 250 €
  16 250 €
 Додати до порівняння
Вся представлена на сайті інформація, що стосується вартості товару, носить інформаційний характер і ні за яких умов не є публічною офертою, яка визначається положеннями (ст. Ст. 633, 641, 642 і гл.63 Цивільного кодексу України). Точну інформацію про вартість товару Ви зможете отримати від менеджера по електронній пошті або по телефону. Оплата в гривнях за комерційним курсом на день оплати.

Більше потужності на воді

Двигун ROTAX 1500 HO ACE

Оснащений технологією поліпшеної ефективності спалювання палива (ACE) і оптимізований для роботи на звичайному стандартному пальному, двигун 1500 HO ACE потужністю 230 к. с. із нагнітачем наддуву створено на базі компонентів нашого топового двигуна Rotax 1630 ACE, що забезпечує високі робочі характеристики та суттєве зниження витрат на паливо.

Точне регулювання на кінчиках пальців

Високоефективна система диферентування

Зручний доступ до елементів управління системою диферентування (VTS), які розташовані прямо на рукоятці керма й дозволяють точно регулювати керованість судна залежно від власних переваг, умов акваторії та числа пасажирів.

Зберігайте все, що забажаєте

Передній (носовий) багажний відсік

Найбільший багажний простір у цій категорії* (117 л), що дозволяє перевозити велику кількість речей та спорядження.

*За даними про моделі за схожою ціною, наведеними на веб-сайтах виробників.

Зупиняймося швидше, швартуймося легше

Система інтелектуального керування гальмуванням та реверсом (iBR)

Ексклюзивну систему iBR (система інтелектуального керування гальмуванням та реверсом) від Sea-Doo, починаючи з 2009 року, визнано Службою берегової охорони США як технологію, що сприяє підвищенню безпеки ходіння на маломірних суднах. Тепер, у версії третього покоління, ця технологія дозволяє скоротити гальмівний шлях майже на 48 метрів* порівняно з гідроциклами без гальмівної системи. Не відриваючи своїх рук від керма, водії мають можливість перемикати передачі, переходячи на передній хід, нейтральну передачу або реверс і зберігаючи стійкість та впевненість під час маневрування на низьких швидкостях.

* За результатами внутрішніх випробувань компанії BRP.

2 режими, які можна обирати залежно від власного стилю їзди

Система інтелектуального керування дроселем

Обирайте зручний спосіб відбору потужності з різними режимами їзди: спортивним і режимом економії палива ECO.

Ексклюзивна технологія Sea-Doo

Замкнена система охолодження

Ця технологія захищає двигун від корозії внаслідок потрапляння в нього солоної води та сміття, забезпечуючи підвищену надійність і впевненість.

Регульована швидкість і захист

Протиугінна система і функція «навчальний ключ» системи інтелектуального керування iControl

Унікальна система безпеки з цифровим кодуванням, встановлювана на цих гідроциклах, є напрочуд ефективним протиугінним засобом, а функція «навчальний ключ» також дозволяє автоматично обмежувати швидкість судна для початківців.

Специфікації

Кількість місць 3
Вантажомісткість 272 кг
Двигун ROTAX 1500 HO ACE
Колір
W Ширина 123 см
L Довжина 337 см
W Ширина 123 см
L Довжина 337 см
Місткість
Двигун
Рзміри
Приладова панель
Інші характеристики
Гарантія

Аксесуари та спорядження

СПРОБУЙТЕ ВЕСЬ СПЕКТР МОЖЛИВОСТЕЙ, ЩО ЇХ НАДАЄ МАРКА SEA-DOO

Онлайн каталог