Гідроцикл
GTX Fish Pro 155

Гідроцикл
GTX Fish Pro 155

Модель FISH PRO є першою в галузі комбінацією вражаючих функціональних якостей, універсальності й пристрасті в одній конфігурації. Ви маєте можливість рибалити в будь-яких місцях, бути ближче до «театру дій» і насолоджуватись надзвичайними, досі не баченими враженнями від рибальства.

від 16 000 €
  17 550 €
 Додати до порівняння
Вся представлена на сайті інформація, що стосується вартості товару, носить інформаційний характер і ні за яких умов не є публічною офертою, яка визначається положеннями (ст. Ст. 633, 641, 642 і гл.63 Цивільного кодексу України). Точну інформацію про вартість товару Ви зможете отримати від менеджера по електронній пошті або по телефону. Оплата в гривнях за комерційним курсом на день оплати.

Першокласні навігаційні мапи!

Навігатор і риболокатор Garmin

Риболокатор Garmin ECHOMAP Plus 62cv з 6-дюймовим (15 см) дисплеєм і вбудованим в корпус судна датчиком-передавачем. Першокласна система навігації, мапування та риболокації.

Стійкий за своєю природою

Подовжена задня платформа

Забезпечує додаткові 29 см простору на кормі гідроцикла, більше вільного місця для підйому на борт і рибальства, також покращує стійкість судна під час рибальства в бурхливих водах.

Швидкість. Зручність. Безпека.

Холодильний ящик для рибальства LinQ

Міцний холодильний ящик місткістю 51 л, який розроблено спеціально для рибальства і оснащено утопленою робочою поверхнею, чотирма тримачами вудок інноваційної конструкції, слотами для тролінга, відділеннями для перевезення рибальських снастей і наживки та системою швидкого кріплення.

Пристрасть до рибальства

Нерознімне сидіння для рибальства

Конструкція, оптимізована для забезпечення свободи рухів по всій поверхні гідроцикла (від сидіння водія до сидіння пасажира), а також для підвищення рівня комфорту й стійкості (в поєднанні з нахиленими під кутом упорами для ніг) в положенні сидячи обличчям вбік під час рибальства.

Стійкість і комфорт

Нахилені під кутом планширні упори для ніг

Упори для ніг, створені для підвищення рівня комфорту та стійкості під час рибальства в бурхливих водах.

Революційна стійкість

Корпус ST3

Ідеальний корпус для рибальства, створений для забезпечення впевненості під час їзди бурхливими водами та неперевершеної стійкості під час зупинок, коли судно не рухається.

Переходимо в режим повільного руху

Режим тролінгу

Контроль швидкості в режимі повільного руху для спрощення керування під час тролінгу. Ви маєте можливість задати один із дев’яти запрограмованих рівнів швидкості відповідно до ваших потреб.

Швидше, легше, надійніше

Точки кріплення системи LINQ

Два набори точок кріплення для холодильного ящика для рибальства і додаткових аксесуарів системи LinQ, зокрема, невеликого холодильника для перевезення запасів їжі та паливної каністри, яка дозволятиме збільшити час і відстань ваших водних прогулянок.

Оптимізований багажний простір

Передній (носовий) багажний відсік із можливістю зручного доступу

Зручний лоток-органайзер багажного відсіку, оптимізований для перевезення речей і предметів, які мають бути в зоні швидкого безпосереднього доступу, таких як пляшки з водою, сонцезахисний козирок або невелика скринька для рибальських снастей.

Тримайте телефон сухим і зарядженим

Водонепроникне відділення для телефону

Ударостійке відділення для перевезення смартфону, створене для того, щоб ваш телефон лишався на зв’язку і був захищений від ушкоджень під час їзди. До того ж, ви маєте можливість тримати свій телефон постійно зарядженим завдяки наявності USB-порту (комплектується за додатковим замовленням).

Додаємо ще більше універсальності

Підніжка для підняття на борт

Підніжка для підняття на борт з води робить цей процес як ніколи легким і зручним.

Специфікації

Кількість місць 3
Вантажомісткість 272 кг
Двигун ROTAX 1503 NA
Колір
W Ширина 126 см
L Довжина 373 см
W Ширина 126 см
L Довжина 373 см
Місткість
Двигун
Розміри
Прилади
Корпус
Інше
Гарантія

Аксесуари та спорядження

СПРОБУЙТЕ ВЕСЬ СПЕКТР МОЖЛИВОСТЕЙ, ЩО ЇХ НАДАЄ МАРКА SEA-DOO

Онлайн каталог