Про те як пройшов третій етап Чемпіонату України з GPS-орієнтування Can-Am Quest CUP в Міжгір’ї можна сказати так: «Краще гір можуть бути тільки гори, на яких ще не бував!»

Закарпаття одне з найкрасивіших місць нашої країни! Саме тут було вирішено провести 3-й етап ЧУ Can-Am Quest CUP. Гостинність і місцевий колорит не залишили байдужим жодного гостя й учасника цього етапу. А організатори постаралися на славу, приготувавши яскравий, та самий високогірний квест для всіх, адже найвища точка була поставлена ​​на висоти 1380 метрів. На такій висоті навіть деякі птахи боятися літати, але тим не менше вона не налякала нікого з учасників! )

41 точка класів Light і Sport були розташовані на території Карпатських гір, довжина треку склала 77 кілометрів по мальовничих місцях, які включали в себе і полонини і ліс. Круті спуски і підйоми випробовували на міцність нерви райдерів і міць техніки, липка глина змінювалася камінням, а гірські річки охолоджували мотори, але ніяк не запал учасників. Складність точок була середня, адже етап замислювався як мальовничий, і був направлений в першу чергу на споглядання чудових гірських пейзажів.

Сім годин відведених в регламенті на всю гонку закінчилися через чотири. Перші учасники фінішували вже через дві з половиною години взявши абсолютно всі точки свого класу. А ще через півтори години фінішував і останній екіпаж. Рівень спортсменів зростає від етапу до етапу тому на фінал організатори пообіцяли ускладнити все по максимуму.

Нагородження учасників третього етапу перенесли на більш ранній час. Призи та пам’ятні подарунки від спонсорів і партнерів вручалися переможцям і учасникам і як приємний бонус для всіх стала Гала-вечеря, яка пройшла в місцевому ресторані! Всі змогли гідно оцінити місцеву кухню і привітність приймаючої сторони! Шикарний банкет був доповнений чудовими напоями від нашого постійного партнера – торгової марки ALEXX.

Їхати не хотілося, але довелося. Але їхали всі в чудовому настрої від прекрасного заходу і раділи тому що через місяць всі знову зустрінуться на фінальному, четвертому етапі, який пройде уздовж берегів мальовничої річки Десна, на кордоні Чернігівської та Сумської областей!

Про те як пройшов третій етап дивіться в нашому відео ….

Video >>

Photos >>
 
 
Генеральний спонсор – компанія Логос-Спорт, ексклюзивний дистриб’ютор техніки BRP в Україні.
 
Організатор – Київський квадроклуб «Адреналін»
 
При підтримці:
BRP центр Львів
BRP центр Мукачево
 
Постійний партнер:
ALeXX – перший креативний коньяк у стилі Fusion
 
Туристичний партнер:
Travel Company “White Stork”
 
Інформаційні партнери:
Інтернет-портал «AutoRia»
Рroject52
 
Як проходили попередні етапи можна подивитися тут >>
 
Дивіться, читайте, підписуйтесь:
YouTube
Instagram
Facebook
Web-site
BRP World