Що таке День Квадроцикліста …?
Фестиваль любителів бездоріжжя, День Квадроцикліста в Києві – це день відпочинку, перш за все! Це фестиваль спорту і свободи, який ви святкуєте в колі родини або друзів. Це день коли абсолютно кожен може взяти участь в будь-якому виді змагань або ж просто спробувати свої сили в новій якості, відмінному від звичного заняття.

Фестиваль любителей бездорожья День Квадроциклиста в Киеве

Ця подія знаходить відгук у серці кожної людини, всі хто там хоч раз був – підтвердять кожне слово, а ті хто не був – захочуть побувати. Цілий день панує атмосфера радості, ендорфін буквально розлитий в повітрі і кожен гість цього свята дихає цим щастям. Воно п’янить не гірше будь-якого алкоголю, заражає навіть самого похмурого (хоча такі зустрічалися) учасника.

Фестиваль любителей бездорожья День Квадроциклиста в Киеве
У цей день крім шампанського, яке щедро розливалося, в програмі  було безліч усього цікавого … Хард Ендуро, наприклад. Для тих хто не в курсі – це закільцьована гонка в грязі, орієнтована на те, що ви за певний проміжок часу повинні проїхати якомога більше кіл по спеціально підготовленій трасі. Також ви могли прокотиться на гідроциклах!

І, найцікавіше, – був проведений тест-драйв квадроциклів і мотовсюдиходів Can-Am Off-road, який, мабуть, став наймасштабнішим тест-драйвом техніки BRP на сьогоднішній день в Україні, де був зібраний практично весь модельний ряд в одному місці!

Так, це був день наповнення себе!

Фестиваль любителей бездорожья День Квадроциклиста в Киеве

Так само є ще одна подія, яка не дасть вам пройти повз, напевно це найпотужніша, найяскравіша подія цього дня – дрег-рейсинг! Ви зможете відчути себе в ролі Домініка Торетто наприклад, ну або Марті МакФлайєм (пам’ятаєте той момент коли він ганяв з Біфом?) Взагалі цей день насичує вас як фізично так і духовно, а під кінець природно концерт і fire-шоу. Скажімо так, що б поставити палаючу точку в цьому жаркому, як в прямому так і в переносному сенсі, дні.
Взагалі дуже круте свято, і твоїм єдиним завданням в цей день є якісно розслабитися. І всім, хто ще не відвідував ці заходи – настійно рекомендую …)

Про те як пройшов День квадроцикліста в Києві в 2019 році можна подивитися на нашому каналі YouTube

відео – тут >>

Також повний фото звіт можна переглянути за посиланням тут …

Партнери заходу:
БРП ЦЕНТР КИЇВ ЗАХІД
БРП ЦЕНТР КИЇВ

БРП ЦЕНТР ДНІПРО
БРП ЦЕНТР ЖИТОМИР
 
ALeXX – перший креативний коньяк у стилі Fusion

Дивіться, читайте, підписуйтесь:

Instagram

Facebook

Web-site BRP.UA

Web-site BRP-WORLD