1-й етап чемпіонату України 2019 року за BAJA – «BAJA GRAND PRIX» отримав свою назву …хоча стоп. У мене є дві версії походження назви цього етапу. Перша – назву етапу дав один з партнерів змагань – Кінний клуб «GRAND PRIX», на території якого розташувався бівуак з усіма зонами і парками. Друга – це те, що в перекладі з французького GRAND PRIX – це Великий Приз. А як відомо, пройти Баху від початку і до кінця це вже перемога, а перемогти в ній це GRAND PRIX!

Всіх учасників в цьому році Олешківська пустеля зустріла гарною погодою і як завжди, традиційно вже, величезною кількістю піску. Ну а що робити, адже пустеля ). Пісок він підступний і для всіх без винятку ця гонка стала справжнім випробуванням. До речі, цікавий момент, хто знає, скільки буває видів піску? Я ось нарахував 27 видів, витративши на це приблизно годину, потім плюнув на цю пропащу справу і продовжив писати статтю про BAJA далі. Я взагалі до чого все це про пісок? Вся справа в тому що такого піску як на Херсонщині – немає ні де більше в Україні. Абсолютно всі гонщики нарікали на те що тренуватися перед першим етапом неможливо, так як пісок у всіх не такий, як в Олешках. Тому  на старт учасники вийшли практично на рівних.


Перший день змагань швидко розставив всі крапки над «і» змішавши всіх до купи. Другий і найскладніший день переставляв учасників в турнірній таблиці як колоду карт, тасуючи її майстерною рукою круп’є. Порвані колеса, перевороти і нерви гонщиків грали свою «Спортивну рапсодію», раз у раз змінюючи солістів. До початку третього дня гонки було пройдено більше ніж 400 бойових кілометрів, спалено 3000 літрів високооктанового палива, а скільки з’їдено плову і борщу взагалі не злічити ) Але попереду ще два заїзди, ще 250 км боротьби і як вишикується фінішний список можна тільки гадати.

Але всьому приходить кінець, точніше не кінець, а перерва між етапами чемпіонату. Саме перерва, пауза, коли гонщики можуть насолодитися емоціями від драйву змагань, проаналізувати помилки і стилістику суперників, і звичайно ж підготуватися до наступної гонки. Адже є тільки мить між стартом і фінішем і саме він називається ЖИТТЯ!

До зустрічі на наступному етапі ЧУ по Бахам, який пройде 7-9 червня в м. Новгород-Сіверський!

І нехай прибуде з вами СИЛА ROTAX !!!

Чемпіонат проводиться під егідою Федерації мотоциклетного спорту України

 

організатори:
Квадроціклетний клуб «Адреналін»
ЖЗЛК
Федерація мотоциклетного спорту Херсонської області

Генеральний спонсор змагань:
Компанія Логос-Спорт – ексклюзивний дистриб’ютор продукції BRP в Україні

Партнери змагань:

ALeXX – перший креативний коньяк у стилі Fusion

FINNTRAIL – найкраща екіпірування для екстремальних видів спорту
СКТ глобус – лідер систем моніторингу транспорту України.
Туристичний партнер: Travel Company “White Stork”

 

Приймаюча сторона:
Заміський комплекс «Grand Prix»

Інформаційні партнери:
Інтернет-портал «AutoRia»

 

Повний фото звіт тут >>>

 

***

Дивіться, читайте, підписуйтесь:

YouTube:

Instagram 
Web-site 
Facebook
#project52_vlog
Brp Ukraine
Квадроцикли Can-Am BRP в Україні
Гідроцикли Sea-Doo BRP в Україні
Дорожні трицикли Can-Am в Україні